Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Yalnız ana karakterin tam ölmeden önceki performansı babadan düşük gibi geldi bana.
Ana karaktere 3v1 ve baya tuzak kurarak girdiler. Gücünün en önemli kısmı olan gölge askerlerini kullandırtmadılar. Ona rağmen aralarından 1'ini öldürdü ve uzun süre savaştı. Gölge askerleri kullanabilseydi muhtemelen 3v1 de kazanabilirdi. Gölge askerlerin ona zaman kazandırmasına ihtiyacı vardı o dövüşte.
Babasıysa hiç beklemedikleri anda belirdi ve çok kısa bir süre oyaladı sadece. Ana karakter gelmeseydi baba mefta olmuştu.

Yalnız ana karakterin tam ölmeden önceki performansı babadan düşük gibi geldi bana.
Novel’a göre değiştirmiş olabilirler ama çok uzun zaman geçtiği için emin değilim. Canavar kral kaçtıktan sonra buz kral saldırı yağdırıyor ya o kısım vardı novelda gerisini hiç hatırlamıyorum.

Başka novel okuyan varsa beni düzeltebilir. Ben bu adamın dövüştüğünü hatırlamıyorum hiç. Canını ortaya koyup oğlunun önünde duvar oldu diye hatırlıyorum sadece.

Şaşırdım şuan. Benim aklımda thomas andre’den bi tık daha güçlüdür diye kalmıştı.

Novel’a göre değiştirmiş olabilirler ama çok uzun zaman geçtiği için emin değilim. Canavar kral kaçtıktan sonra buz kral saldırı yağdırıyor ya o kısım vardı novelda gerisini hiç hatırlamıyorum.

Başka novel okuyan varsa beni düzeltebilir. Ben bu adamın dövüştüğünü hatırlamıyorum hiç. Canını ortaya koyup oğlunun önünde duvar oldu diye hatırlıyorum sadece.

Şaşırdım şuan. Benim aklımda thomas andre’den bi tık daha güçlüdür diye kalmıştı.
Doğru hatırlıyorsun kardeşim burda biraz abartılmış zaten

Doğru hatırlıyorsun kardeşim burda biraz abartılmış zaten
Bana en garip gelen şey 10 gün zindanda kaldı diye “adama bak ne kadar tecrübeli. Dokunamıyoruz” demeleri. Kaç milyon/milyar yıldır bitmeyen savaştalar kendileri.

Jin woo sistemin verdiği kılıç ustalığı skill’i sayesinde çok iyiydi. Babasının böyle bişey olması imkansızdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık