Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Bu konuda net bir düşüncem yok maalesef. Ölen insanlara da üzülüyor insan ölecek olan sefil yaşayan köpeklere de. Keşke daha güzel bir çözüm bulunsa. Hayvanların güzel iyi şartlarda yaşamasını her insan ister bence.

Logaritmik artışlarını itlaf dışında çözemezsin. Bu noktaya gelinmemesi gerekirdi. Sosyal medyada itlaf diyince özellikle kadınların, keşke tecavüzcülere de böyle saldırsaydınız tarzı iq suz yorumları usandırmaya başladı. Ablacım salak mısın sen? Bu nasıl bir konu geçişidir? Çok değişik, toxic bir topluluk var

Bu konuda insanlar ikiye ayrılmış gibi duruyor.
Valla şahsım adına şöyle söyleyebilirim. Sokağımda 10-15 köpek, iş yeri sokağında 30a yakın köpek var. Eşim mesela bazı sokakları bu köpekler yüzünden kullanamıyor. Köpek düdüğü almayı düşündük uzun bir süre. Ama bu sorun bu şekil devam ederse köpek sayısı kısa bir sürede bunun 2,3 katına çıkacak.

Öteki yandanda masum olan canların kiyilmasi içimi kötü etmiyor değil.

Geçen sene 460 bin kişi köpekler tarafından ısirilmis diye bir bilgiye ulaşmıştım.

Çözüm bu mu olacak bilmiyorum. Ancak sanırım devlet böyle sert uygulamaları yapmalı ki genel halk mutlu olabilsin.

Tabi bu sorunu çok farklı şekillerde çözebilirlerdi orası ayrı
Hökümet gücünü kullanıp kedi-köpek ticareti yapanlar, yok mama yok şu bu diyenleri de yargılayacak paket de iliştirseler keşke. Buralara geldiyse mevzu onlar yüzünden. Dostlar dostlar diye diye sayıları olmadık şekilde arttı. Sokakta hayvan olmalı da aşılı kontrollü çipli falan. Yapacak bir şey yok halk ayaklanmadan çözülmeli diğer türlü insanımız dur dan çüşten anlamaz vurur geçer, herkesin canı yanana kadar...

Logaritmik artışlarını itlaf dışında çözemezsin. Bu noktaya gelinmemesi gerekirdi. Sosyal medyada itlaf diyince özellikle kadınların, keşke tecavüzcülere de böyle saldırsaydınız tarzı iq suz yorumları usandırmaya başladı. Ablacım salak mısın sen? Bu nasıl bir konu geçişidir? Çok değişik, toxic bir topluluk var
Onlar hayvansever ve sen canisin kanka. Şimdi dışarı çıkıp bir kap köpek maması bırakıp kaçar. Asla yaklaşmazlar da. Görseler yollarını değiştirir sosyal medyada duyar kasarlar. Hep de aynı tipler. Sekmez.

Ekşide de bu konu her gündeme geldiğinde Suriyelileri Afganları söyleyenler var. Slkdkdks. Böyle şeyler söyleyenlerin zihin yapısını çok merak ediyorum ben. Ülkedeki sorunları önem derecesine göre sıralayıp en önemli sorun çözülene kadar diğerleri beklemede mi kalsın? Vizyon bu mu? En önemli sorun çözülene kadar hayatımızı olumsuz etkileyen hiçbir şey hakkında konuşmayalım mi? :D

Bunu diyenler içki fiyatlarının pahalı olmasına, üniversitede öğrenci işleriyle yaşadıkları sorunlara, ne bileyim her gün yürüdüğü kaldırımın bir türlü yapılmamasına da itiraz etmesinler. Afganlar Suriler ve tecavüzcüler var çünkü önce onlar hakkında konuşalım :D

Onlar hayvansever ve sen canisin kanka. Şimdi dışarı çıkıp bir kap köpek maması bırakıp kaçar. Asla yaklaşmazlar da. Görseler yollarını değiştirir sosyal medyada duyar kasarlar. Hep de aynı tipler. Sekmez.
Gece vakti birde sayıları 3-4 ü geçtiklerinde avcı moduna giriyorlar. Sokakta bu şekilde kalamazlar yani. Bak gencecik adamım benim bile ölüm riskim var. Kaç kere kampüsten eve geçerken yol değiştire değiştire gidiyorum. Bir çocuk napacak yani? Bu dediğimiz toxic kitlenin belli bir kısmı çocukları suçluyor aynı zaman da. Bu kadar aptallığı görmek bile daraltırken bunlar bu kafayla yaşıyorlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık