Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    338
7/24 argüman peşindesin ne dediğinin de önemi yok yeni bir protesto şekli gelsin yeter ki. Videodaki primatlar bugüne kadar yaşanmış köpek saldırılarını aklıyor mu? Hatta attığın paylaşımda yapılan bu ima çocuğu kendi halinde takılırken köpekler tarafından parçalanan insanlara ne hissettirir sence? Bu memleketin primatı çok. Eğitim seviyesi leş. Sapığı tacizcisi sapkını da çok. Bunlar da problem sokak köpekleri de problem. Primatları insan edemedik diye köpekleri de salalım kendi haline.

Cidden hayvansever biriyseniz ve eğer apartman dairesinde yaşıyorsanız köpek sahibi olmak köpeğe eziyet, bilin istedim. Köpek dediğin hayvan birkaç embesil cins harici günde 100 mekik 100 şınav ve 10 km koşu yapmak isteyen bir hayvandır. Sokakta kendinden geçmiş olduklarına bakmayın. Karınları doydu mu spora başlamak isterler. Yani eve tıkıp arada dışarı çıkaracaksanız bu o hayvana eziyettir. Ya köyünüze geri dönün ya da dolarlarınızı bozup bahçeli bir eve taşının.
Bir de bunun komşuya verdiği rahatsızlık var gece gündüz havlayan bir köpekse. Evet kendi sorunumdan bahsettim. Üst komşunun küçük cinslerden var. Uyutmuyor. Savcılıktan şikayette bulundum. Bakalım ne olacak.

7/24 argüman peşindesin ne dediğinin de önemi yok yeni bir protesto şekli gelsin yeter ki. Videodaki primatlar bugüne kadar yaşanmış köpek saldırılarını aklıyor mu? Hatta attığın paylaşımda yapılan bu ima çocuğu kendi halinde takılırken köpekler tarafından parçalanan insanlara ne hissettirir sence? Bu memleketin primatı çok. Eğitim seviyesi leş. Sapığı tacizcisi sapkını da çok. Bunlar da problem sokak köpekleri de problem. Primatları insan edemedik diye köpekleri de salalım kendi haline.
Tek kelime yazmadım... Az bi sen şu siniri bir yerde sal da gir şu konuya artık. Ya da banlat kendini bu konudan farkında değilsin senin ayarlarını bozdu bu konu.

Tek kelime yazmadım... Az bi sen şu siniri bir yerde sal da gir şu konuya artık. Ya da banlat kendini bu konudan farkında değilsin senin ayarlarını bozdu bu konu.
Mimik oynamadı bünyemde. Ne sinir var ne stres. Gayet sakin bir şekilde yazıyorum fikrimi. Günlerdir hep bir arayış içerisindesin argüman konusunda. Dikkat çekiyor.

Mimik oynamadı bünyemde. Ne sinir var ne stres. Gayet sakin bir şekilde yazıyorum fikrimi. Günlerdir hep bir arayış içerisindesin argüman konusunda. Dikkat çekiyor.
Neyin arayışına gireyim datte? Ben bunu paylaştım şu an zaten 100 itlaf edilsin diyenin 99'u "ulan hakikatan aslında biz suçluyuz insanlar itlaf edilsin" diyordur... Günlerdir ne arayışındayım? Kendime göre doğrumu yazıyorum. İnsanları suçladığım bir mesaj da hatırlamıyorum.

Neyin arayışına gireyim datte? Ben bunu paylaştım şu an zaten 100 itlaf edilsin diyenin 99'u "ulan hakikatan aslında biz suçluyuz insanlar itlaf edilsin" diyordur... Günlerdir ne arayışındayım? Kendime göre doğrumu yazıyorum. İnsanları suçladığım bir mesaj da hatırlamıyorum.
Köpekler o kadar büyük dert değil, insanlar abartıyor, oldukları gibi kalsınlar etrafında şekillenen bir fikrin var. Ve buna destek atacak her türlü argümanı tek tek deniyormuşsun gibi geliyor bana. Paylaştığın video şu ortamda bana göre şu demek "köpek saldırılarına çok yükselmeyin gene işin arkasında insanlar var problem sevimli dostlarımız değil biziz onları rahat bırakın". Farklı bir anlam çıkartan varsa bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık