Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Şu an 3 şık var gördüğün üzere... Bana göre en mantıklısı 3. olan. Yok 10 milyon köpeği itlaf etmek kolay, bu kadar köpeğin üremesini kontrol etmek zor. Yazdım zaten... Dişileri kısırlaştır geç.

Çok basit 10 köpekli yerden alacaksın 7 tanesini 3-4 ayırıp ayrı yere atacaksın.

Sen gerçekten devlet böyle bir karar aldıktan sonra vatandaşın hiç bir şey yapamayacağına inanıyorsan hayal kuruyorsun demektir. :D
Ben barınak, kısırlaştırma, sahiplendirme, sahiplenilmeyeni uyutma sistemiyle çözme taraftarıyım. Halk dediğin tiplerin tepkisini de bu kadar büyütme gözünde

Hadi tüm hayvanları sokağa davet ediyorum. Sadece köpek kedi değil, tüm hayvanlar korunmalı. Hep beraber güle oynaya yaşarız. Hepimiz sonuçta canlıyız.

Birkaç siyasi yorumunu görmüştüm senin. Aşırısını bilmem de gayet sağcısın hocam. :d
Nevşin Mengü'nün yorumuna gelince, sokak köpeği sorunu olduğunu iddia edenler değil ama bu konunun aşırı radikalleri aşırı sağcı evet. Ama büyük bir kısmı kendini solcu olarak tanımlar muhtemelen. (Bakınız: Ekşi Sözlük)
Neleri gördün acaba şu anmerak ettim

Ben barınak, kısırlaştırma, sahiplendirme, sahiplenilmeyeni uyutma sistemiyle çözme taraftarıyım. Halk dediğin tiplerin tepkisini de bu kadar büyütme gözünde
Geçen Mansur Yavaş açıkladı. 2022 boyunca sahiplendirdikleri köpek 500 küsür... Neyi sahiplendiriyorsun? Ayrıca sahiplenenlerin çoğu sokağa atacak tekrar. Ceza versen bile onun kaynı, onun dayısı hallolur gider... Biliyon bu işleri...

Edit: Ayrıca 10m köpeği hangi barınağa koyuyorsun? Öyle bir barınak mı var? Hadi yapılsın desen? Dünya para... He benim memleketimin köpeği Suriyeliden daha değerli onlar yerine buna harcansın desen ona tamamım.

Geçen Mansur Yavaş açıkladı. 2022 boyunca sahiplendirdikleri köpek 500 küsür... Neyi sahiplendiriyorsun? Ayrıca sahiplenenlerin çoğu sokağa atacak tekrar. Ceza versen bile onun kaynı, onun dayısı hallolur gider... Biliyon bu işleri...
500 çok az bir rakam da olsun olsun ne kadar hayvan sahiplendirilebilir bu memlekette? Ne evler ne de ekonomik durum çok müsait değil. Tam bir gtune giymeye donun yok sokaklarında 10 milyon köpek besliyorsun durumu. Trajikomik bir durum bizim memlekete bu kadar köpek olması

500 çok az bir rakam da olsun olsun ne kadar hayvan sahiplendirilebilir bu memlekette? Ne evler ne de ekonomik durum çok müsait değil. Tam bir gtune giymeye donun yok sokaklarında 10 milyon köpek besliyorsun durumu. Trajikomik bir durum bizim memlekete bu kadar köpek olması
Yani... Adam çocuğuna ayakkabı alamıyor köpeğe gitsin kaz ciğeri, tavşan eti mama mı alsın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık