Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] SMITE (2014)

war thunder indirdim yapamadım gem alamadım ben 5 oyun oyna filan diyor savaşıyorsun saçma saçma grafikleride kötü zaten :D
ondan sonra vermiyor gemi :D
Vermez ise Yaharım la War Thunderi [ Zaten böyle bir şey okumuştum adam internette dolaşırken o kadar reklamı'nı görmüşki oyuna gıçık olup 1. olmuş sonra herkesi trollemiş :ehe: ]

Bunda 1 maç oyna diyor umarım verir.

xCrowLey - Free Gem kısmında SponsorPay kısmının altında olması gerek ama bende çıkmadığı için Canada Proxy'si ile girdim umarım olur. :good:
Oyuna yen başladım. "MRTFR" ekleyebilirsiniz. :)

Bu arada meta falan var mı burada?
Klana alayım :D
Meta olarak Conquest için var. Arena içinde Top God'lar var misal Ares Hades felan [ ben pek oynamıyorum şimdi eskiden bunlardı :D ]
Onun dışında kim kime dum duma özellikle Assault :D

Not: Ya o değilde adamlar Dominionu kaldırdılar ekliyeceğiz dediler 6 ay oldu ses seda yok hani o bir şey değil çok saçma bir nedenden kaldırdılar kimse oynamıyor diye :oleyo2:

Klana alayım :D
Meta olarak Conquest için var. Arena içinde Top God'lar var misal Ares Hades felan [ ben pek oynamıyorum şimdi eskiden bunlardı :D ]
Onun dışında kim kime dum duma özellikle Assault :D

Not: Ya o değilde adamlar Dominionu kaldırdılar ekliyeceğiz dediler 6 ay oldu ses seda yok hani o bir şey değil çok saçma bir nedenden kaldırdılar kimse oynamıyor diye :oleyo2:
Conquest normal 5 vs 5'di sanırım. Metası nasıl onun? Yani hangi tür tanrı nereye gider?

Conquest normal 5 vs 5'di sanırım. Metası nasıl onun? Yani hangi tür tanrı nereye gider?
Evet 5 vs 5
Genelde
Solo
Mid
Jungel
ADC - Carry - Hunter
Guardian - Tank
Şeklinde oluyor sanırım LOL'dada bu şekilde

Ben Tank dışında oynamıyorum ki onuda pek beceremem :D [ eskiden süper Mid oynardım ama AO'yu nerfledir üstüne Eye'yi nerfledir By By mid :D ]

Ben Conquesti pek tavsiye etmiyorum açıkçası çok yavaş geliyor eskiden 1.30 saat maç attığımı bilirim He bo 1 ile 1.500 dmg veriyordu late gamede :oleyo2:

3vs3 ile başla ilk başta mini assault gibi :good:

Sen bir şeyi eksik yapmışsındır belki :ehe:
Not: Free gem almaya çalaşayyoz alamayyoz mu diyonunz. :fool:
http://www.hirezstudios.com/smite
Sağda en altta Store - Get Free Gems kısmında
Super Rewards ve SponsorPay'ı önce temizleyin.

Genelde zaten yazar ne yaparak gemleri alacağınız işte üye ol lvl 10 ol yada Facebook üzerinden like at felan.

PeanutLab ve Radium One çok zor. Ama bir ara anlatırım onlarıda :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık