Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] SMITE (2014)

Lol'ün 3 boyutlu hali.
Çok benzer.

Baron yerine Fire Gigant
Ejder yerine Gold fury felan harita düzenide aynı sadece bunda üst-alt koridor değil sağ-sol koridor var.

Biraz video izle Gods'lara göz gezdir öğrenirsin.

Herkes burada olursa akşam 7 gibi bir maç yapalım ya :oleyo2:

Not: Herkes nicki yazsında klana alayım hiç benlik değil bu klan işi [ başkanlık ] ama deneyeyim bir kere daha :p

Kendimi Zamanda yolculuk yapmış gibi hissediyorum manga erken çıktı Patch erken geldi ne la bu :oleyo2:
Serket [ Serqet ne be eski mısıda Q mu vardıda biz bilmiyoruz ] Goddess of Venom
[YOUTUBE]SxnvhbNqjdA&list=UULB_2GSFGa4Unb5fjq49SOw[/YOUTUBE]
Patch Notes:
http://www.hirezstudios.com/smite/l.../07/15/new-in-smite-serqet---goddess-of-venom
Agni - Sawgni [ Ayakları on numara :hhh: ]
[YOUTUBE]zASc5WhdzPM&list=UULB_2GSFGa4Unb5fjq49SOw[/YOUTUBE]
Apollo - Elite Agent
Gem olsada Alsak :D
[YOUTUBE]D08PGrKQE1w&list=UULB_2GSFGa4Unb5fjq49SOw[/YOUTUBE]
Bastet - Covert Ops
[ Eski Night Prowler yerine gelen ] Yüzü güzel yapmışlar
[YOUTUBE]aIVNU-HiKjA&list=UULB_2GSFGa4Unb5fjq49SOw[/YOUTUBE]

200 free elmasdan almıştım rama yı nerf yemiş :D :D abi zor deil düz vuruyon ok toplanıyor sonra 1.skill o okları atıyor, 2 attackspeed veriyordu, 3 de takla atıyon eğer ok toplanmışssa takladan sonra attıgın ok yavaşlatıyor.

200 free elmasdan almıştım rama yı nerf yemiş :D :D abi zor deil düz vuruyon ok toplanıyor sonra 1.skill o okları atıyor, 2 attackspeed veriyordu, 3 de takla atıyon eğer ok toplanmışssa takladan sonra attıgın ok yavaşlatıyor.
Demesi kolay ama oynaması zor misal ben Hunter ile hayatta oynayamıyorum 5 attığımdan 1 tanesi tutuyor :D
Oynarsada Xbalanque ile belki oda AOE'si fazla diye Mage oyna hayatını yaşa :p

Not: Yada Bacuss al Trolle :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık