Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Birkaç gün önce fikir sunmuştum aynı fikri tekrar sunmak için bu yorumu yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. Forum teması ile ilgili birkaç karalama yaptım (iki farklı siteyi harmanlayıp kendi fikrimi de kattım), paylaşılacak en uygun yer burasıdır diye düşündüm. Referans olarak kullandığım site: dıkla (One Piece'nin resmi sayfası var mı yok mu bilemediğim için aratıp bunu buldum.)

(sadece genel bölümünün olması, son mesajların boş olması ve sayfanın minicik olması taslak olmasından kaynaklı)
olmaz ama madem sen de site tasarımı attın ben de şunu önereyim
e yerini değiştirdin bunda nolacak şimdi derseniz aslında bu kaybolmayan bi hızlı erişim menüsü oldu mesela konu içine girince de böyle olacak
bu da gelir amaçlı alternatif tasarım:d
gerçi bu sadece spor konusu için de olabilir tüm siteye koymayalım

Mesajlara makale seçeneği gelebilir.Bilgi verici mesajlarda fotoğraflar çok yer kaplıyor .Makale tarzı bir sayfa gelsin fotoları veya resimleri sağa sola çerçevelettirelim yazılar ortada kalsın .

telelsd
Bunu yapabiliyorsun zaten. Kütüphane konularında görebilirsin.
Ben fotonun yanına yazı yazamıyorum boşluk kalıyor veya yazı yazınca foto aşsağı iniyor nasıl yapıyorsun bunu?

Gerçi pc den yapıyorsan bilemem pc mobil farklılık olabilir ben mobilden yapıyorum pc den değil

telelsd

Ben fotonun yanına yazı yazamıyorum boşluk kalıyor veya yazı yazınca foto aşsağı iniyor nasıl yapıyorsun bunu?

Gerçi pc den yapıyorsan bilemem pc mobil farklılık olabilir ben mobilden yapıyorum pc den değil
Fotoyu koyduktan sonra üstüne basınca seçenekler çıkıyor. Bak alıntıda yaptım.

Bi öneri daha benden uyarı yediğimizde kendimizi savunabilelim bi ekran çıksn ordan, amacımız neydi felan diye belki bi yanlış anlaşılma ortaya çıkar diye.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık