Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sıradaki Haki Kullanıcısı

Sıradaki haki kullanıcısı kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    200
yav arkadaş tayfadaki haki bilenler bilmeyenlere öğretsin işte özellikle zoro brook a öğretmeli yani sadece haki masteri olanlar mı başkalarına haki öğretebiliyor

Sanji-Luffy ikilisini bir kenara koyarsak sanki bu arc bana Brook'a diğerlerine nazaran farklı değiniyor. Ruh olayından Power Up almayacaksa haki açabilir. Ben inanıyorum ona :D

Bu tayfa ne zaman hakiyi öğrenecek, ne zaman ustalaşacak da yonkouya kafa tutacak hala çözebilmiş değilim. Enies Lobby'deki gibi tayfa vs tayfa olayı tarihe karıştı resmen. Belki Teach'le olan kapışmada yaşanır diyeceğim de o da zor görünüyor.

Zaten OP'un neresinden tutarsam tutayım olmuyor, illaki bir yerler eksik kalıyor. Bu yüzden yeni bir zaman atlaması olacak diyorum sürekli. Birçok sebep var bunun için bence.

Brook dedim. Kılıç ustası olarak kullanmaması ayıp zaten. Franky teknoloji adamı oldu iyice. Eski yumruklarıyla dövüşen Franky yok. Haki öğrenmek yerine kairosekiyi işlemeyi öğrenip kendine silah yapabilir ilerleyen zamanlarda. Nami, Robin, Chopper biraz daha destek pozisyonuna kaydı. Onlarda çıksa bile daha sonralara kalacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık