Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

Sir Crocodile Ne Kadar İlerleyebilir?

• 1- THOUSAND SUNNY

Kullanılan: 30 37.5%
  • 2- CHOPPER

Kullanılan: 5 6.3%
  • 3- NAMİ

Kullanılan: 2 2.5%
  • 4- BROOK

Kullanılan: 2 2.5%
  • 5- FRANKY

Kullanılan: 0 0.0%
  • 6- USOPP

Kullanılan: 0 0.0%
  • 7- ROBİN

Kullanılan: 9 11.3%
  • 8- SANJİ

Kullanılan: 20 25.0%
  • 9- JİNBE

Kullanılan: 4 5.0%
  • 10- ZORO

Kullanılan: 3 3.8%
  • 11- LUFFY

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    80
Bu dediklerinde haklısın. O Oda denen şahısa artık diyecek sözü bulmuyorum, taşlama konusunda yeterince cevap var. Goygoy konuları açmak güzel de aynı goygoy olmasın bari. Crocodile dışında başka karakterler de var, ondan diyorum ki bu konular karakterden çok fanı olan üyemiz için açılıyor sanki. Onun yerine Mihawk, Buggy, Moriah, Caesar vs. olsun. Yoksa serinin şu anki gidişatına ilgi kalmadı ama Crocodile muhabbeti de sıktı.
Diğer karakterleri savunacak üye yok. Bunda azılı 1 tane var uğraş o :D Aynı isim benzer konular haklısın da işte sıkıldık :/ ...

Bu konularda öyle toksik bir muhabbet yok ki zararsız makara işte takacağını sanmam.
Takacağını ben de sanmıyorum ama dokunur insana bir yerden sonra. En azından bana dokunurdu.

Bide onun için yapıldığı o kadar belli ki takmayacaksa amaçsız konu oluyor. :dd.d Hani 1 2 yaparsın tamam. Daha kaça kadar gidecek Croc konuları :dd.s

Takacağını ben de sanmıyorum ama dokunur insana bir yerden sonra. En azından bana dokunurdu.

Bide onun için yapıldığı o kadar belli ki takmayacaksa amaçsız konu oluyor. :dd.d Hani 1 2 yaparsın tamam. Daha kaça kadar gidecek Croc konuları :dd.s
20 üye organize olsun sabah akşam bir karakteri gömsün bir bok olmaz mangaka iki panel çizsin yer yerinden oynar. İyi ya da kötü anlamda. Croco 2 milyar ödül almış mangada alenen gte gelmediği müddetçe Sir Croc'un sülalesi raad

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık