Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Logan zaten alternatif bir hikaye diye geçiyordu evren içinde canon değil diye biliyorum. O yüzden çokta sorun olmayacaktır karakterin ölmesi.

Ben şu sahnede kapattım. Çok kötü bir Bollywood parodisi gibiydi.
Baltanın trip attığı filmden ne beklersin zaten
Lgbt göndermesi ve siyahilerin gönlünü almak için yapmacık sahneler olmasa izlenebilir film aslında. Keçilere bayılmıştım, Mijolnir ve Stormbreaker sahnelerine de.
Eğer çocuk kategorisi adı altında servis edilse beğenilirdi. 6 yaşında çocuklar uzaylı kafası falan kesiyordu ve bayağı çocuklar bundan haz alıyordu

edit: ironi

Baltanın trip attığı filmden ne beklersin zaten

Eğer çocuk kategorisi adı altında servis edilse beğenilirdi. 6 yaşında çocuklar uzaylı kafası falan kesiyordu ve bayağı çocuklar bundan haz alıyordu
Odin Force ne zulüm gördü ya orada. Oyuncak ayıdan Mijolnir performansı izledim.
Klasik sarı kostümü giyecek mi acaba reis. Son kez rol alacaksa görmek isterim şu Japonya'da geçen filmde ucundan gösterdiler kostümü ama hiç giymedi.
Ben Hugh Jackman'ın olacağına inanamıyorum. Oynarsa da sarıları bu filmde giyer gibi ama beklemiyorum. Deadpool'un vücuda adamantium koyarlarsa şaşırmam.

İnsta dan video yollamış hugh logan 2029 da bundan tamamen farklı zamanda diye. Logan için geçmiş zamanda birbirlerini kestikleri film yapacaklar gibi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık