Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Ben kötü çıkar diye hiçbir şeyi şu zamanda bile izleyemiyorum. Bu yüzden hep aynı dizileri filmleri animeleri tekrar tekrar dönüyorum. Bu kitaplarda bile böyle. Çocukken de böyleydi bende. Bir kitabı okurdum o kitabı 3 tur dönerdim
Bende var şu an o durum. Durup durup aynı şeyleri izliyorum. Kurtlar Vadisi repliklerini ezbere bilecek kadar çok izledim. (En az 25 kere) Mentalist dizisini 3-4 kere bitirdim. Grimm'i 3 kere bitirdim. Başka bir şey izlerken tek sezon sonunu zor getiriyorum neredeyse. Ya da böyle 2-3 sezon izliyorum araya süre girince bırakıyorum devam edemiyorum...

Filmin ilk yarısı cıvıklığına rağmen keyif aldım ama son kısım hiç tatmin etmedi beni. Thor olgunlaşıp ciddileşeceğine trolleşmeye başladı.
Yönetmenle alakalı bir durummuş. (Eleman hakkında hiçbir bilgim yok tabi)
Ragnarok da komiklik için epey kasıyordu ama yine de dozundaydı o yüzden en azından izlerken eziyet haline gelmedi.
Film bir yerden sonra ''Yav he he'' tadı verdi bana yalnız olsam çıkardım, zaten anlattığı da bir şey yok.

Marvel'den 15 yaş üstüne film çıkarmasını beklememek lazım artık.

Yönetmenle alakalı bir durummuş. (Eleman hakkında hiçbir bilgim yok tabi)
Ragnarok da komiklik için epey kasıyordu ama yine de dozundaydı o yüzden en azından izlerken eziyet haline gelmedi.
Film bir yerden sonra ''Yav he he'' tadı verdi bana yalnız olsam çıkardım, zaten anlattığı da bir şey yok.

Marvel'den 15 yaş üstüne film çıkarmasını beklememek lazım artık.
Z kuşağının ergen yaşlarına çalışıyorlar galiba. Aynısı Star Wars için de geçerli. Rune King Thor yapmak varken -ki alt yapısını da göz çıkartmayla yaptılar aslında- sıvadılar iyice. Daha da marvel filmine para vermem arkadaş. Belki Strange 3.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık