Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Dr. Strange Multiverse of Madness adının altında ezilen basit bir film olmuş. Wanda'yı profesyonel kaşara çevirmelerinin de altı dolu değil keza dizisinde doğrusunu yanlışını görüp kıvama gelmişti başka bir motivasyonu olmalıydı başka şeyler yaşamalıydı böyle eğreti duruyor. Multiverse muhabbeti çok derin uçsuz bucaksız bir deniz. Beklenti doğal olarak büyük oluyor ve şimdiye kadar Loki dizisi hariç bu beklentinin altında ezildi Marvel. Bakalım devamında neyi nereye bağlayacaklar.
Başka filmde olsa Doktor 2 dk da mal eder Wanda'yı, burda Thanos dahi bişey yapamaz bu karıya, Marvel'in güç dengesi diye bişey yok, kafalarına göre yükseltip çıkarıyolar. Ben izlerken buna takıldım ve filme giremedim hiç.

Başka filmde olsa Doktor 2 dk da mal eder Wanda'yı, burda Thanos dahi bişey yapamaz bu karıya, Marvel'in güç dengesi diye bişey yok, kafalarına göre yükseltip çıkarıyolar. Ben izlerken buna takıldım ve filme giremedim hiç.
Çok kötü film ya, en sonda da iyi oluyor bir de onca insanı kestikten sonra, bir kaç film sonra zıplar bir yerlerden :oleyo2:

Son düzenleme:
Strange'in zirvesi nedir hakim değilim de Scarlet Witch dediğimiz karakter zaten aşırı güçlü Thanos falan dinlemeden gömüp geçecek kadar güçlü. Mevzu gücünde değil. Olay Strange'in çok geri planda kalması ve Wanda'nın hikayesinin kurgusunun çok eğreti durmasında. Bunların üstüne film de adının yarattığı beklenti altında ezilince izledikten sonra buruk bir tat bıraktı bünyede.

Liseli troll kafasıyla film çeken yönetmeni bir an önce Thor filmlerinden çekmeleri lazım. Ragnarok iyiydi hoştu ama yeter aynı tonda devam etmek anlamsız.

TRT 2'nin Temmuz ayı boyunca yayınlayacağı filmlerin listesi yayınlandı.

1 temmuz cuma 22.00 la caja vacía (boş sandık)

2 temmuz cumartesi 22.00 todos lo saben (herkes biliyor)

3 temmuz pazar 22.00 frequency (frekans)

4 temmuz pazartesi 22.00 ben-hur

5 temmuz salı 22.00 the farewell (elveda)

6 temmuz çarşamba 22.00 zerre

7 temmuz perşembe 22.00 relatos salvajes (asabiyim ben)

8 temmuz cuma 22.00 dayereh (daire)

9 temmuz cumartesi 22.00 pomegranate garden (kırmızı bahçe)

10 temmuz pazar 22.00 we are marshall (zafer bizimdir)

11 temmuz pazartesi 22.00 la pointe courte (paralel yaşamlar)

12 temmuz salı 22.00 tuntematon mestari (bir anlaşma)

13 temmuz çarşamba 22.00 nokta

14 temmuz perşembe 22.00 carte blanche (beyaz sayfa)

15 temmuz cuma 22.00 the last of the mohicans (son mohikan)

16 temmuz cumartesi 22.00 ghasr-e shirin (şirin'in kalesi)

17 temmuz pazar 22.00 journeyman

18 temmuz pazartesi 22.00 secret agent (gizli ajan)

19 temmuz salı 22.00 dobar dan za posao (çalışmak için iyi bir gün)

20 temmuz çarşamba 22.00 koridor

21 temmuz perşembe 22.00 glubokie reki (derin nehirler)

22 temmuz cuma 22.00 andrey tarkovsky. a cinema prayer (andrey tarkovski: bir dua olarak sinema)

23 temmuz cumartesi 22.00 luxor

24 temmuz pazar 22.00 waiting for the barbarians (barbarları beklerken)

25 temmuz pazartesi 22.00 sabotage (sabotaj)

26 temmuz salı 22.00 as i lay dying (mezarsız)

27 temmuz çarşamba 22.00 kumbara

28 temmuz perşembe 22.00 belles familles (güzel aileler)

29 temmuz cuma 22.00 cortex (korteks)

30 temmuz cumartesi 22.00 ghasideyeh gave sefid (beyaz ineğin türküsü)

31 temmuz pazar 22.00 big fish (büyük balık)

https://eksisozluk.com/entry/139406731

Yıllarca sineme filmi izledikten sonra artık tahammül edemiyorum tiksiniyorum ve izleyemiyorum film, sizce bu normalmi sizede oldumu?

Yıllarca sineme filmi izledikten sonra artık tahammül edemiyorum tiksiniyorum ve izleyemiyorum film, sizce bu normalmi sizede oldumu?
Sürekli çer çöp filmler izliyorsan normal reis. Bünyen belli bir seviyenin altındaki klişe çıtır çerez filmlere doymuştur onlar kusma hissiyatı veriyordur. Kaliteli yapımlar bünyeye ilaç gibi gelir her zaman. Film izlemeye ayırdığın vakti azalt sadece eli yüzü düzgün bir yapım görünce izle sıkıntı çözülür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık