Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Batmani çok beğendim ya.En sevdiğim batman açık ara Robert'in ki oldu.Adamım benim ya zaten oyunculuğunu da çok seviyorum.Gerçi her karakterin oyunculuğunu çok beğendim.Catwoman :utan: ayrı Riddler ayrı.Batmanin intikamciyken, umut olma yolunda harika karakter gelişimi izledim.

Yeni Batmanle ilgili tek sıkıntım:
ya kardeşim insan biraz kafasını korur.Tamam kurşun geçirmiyor da mermi ya kafana gelse.Koluya en azından korumalıydı bazı sahnelerde.Bu batman biraz yeniyetme.Bu arada dövüşürken mermi yemesi falan çok hoşuma gidiyor takıldığım mevzu o değil zaten.Yürüyüşü ayrı hoşuma gitti.Tak tak ağır yürüyor abim.Bu Batman'ın daha çok dedektiflik yapmasını zaten hep bekliyordum.Yine umduğumu buldum.Umduğumu bulduğum bir şey daha var ki bu batman zenginliğine güvenmiyor.Benim bu karakter tarzına puanım 9.5/10. İnşallah gide bildiği kadar oynar Robert Pattinson.Adam dünyaya yarasa olmak için gelmiş.Ha ayrıca polislerin arasından çıkıp olay yerine gelişide çok iyiydi.Hatta en sevdiğim sahneydi.Filmin ilk yarısı benim için kusursuzdu.2. yarısı daha iyi olsa Dark Knightla kıyaslardım bu filmi.

Jokeri oynıcak adam galiba belliymiş .Hatta adamın kardeşi Twitter'dan yazmış öyle bir şey gördüm.Bir sürü kötü kahraman var illa joker olması da gerekmiyor ayrıca.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık