Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Batman yani Robert abim döktürmüş, biliyordum iyi yapacağını zaten ama filmin o karanlık havasını o kadar iyi aldım ki özellikle müzikleri, sahneleri o kadar heyecanlı ve güzeldi ki… Film uzun olmasına rağmen bitmesini istemedim, çaylak bir Batman ve özellikle herkese dayak atmaktan çok dayak yediği kısımları daha çok beğendim. Kedi kadın da olmuş, özellikle şehirden ayrılırken aynadan bakması, beni derinden etkiledi … Kötü adamlara yazılan senaryoda bir o kadar haklılık payı aranıyor cidden en beğendim Penguen oldu. Riddler evet güzel etkileyici ama Penguen daha bir ağırlıklıydı benim için… sel sahneleri biraz ucun olmuş. Onun harici bir kaç kere daha izlenir Robert abim :utangac:

Batman’i bir tek ben beğenmemiş olabilirim.
şöyle beğendiğim tek şey gotham’ın atmosferi ile riddle oldu.
Beğenmediğim şeyler ise batman karakterinin zekilikten ve soğukkanlılıktan çok fütursuzca davranışları beni çok rahatsız etti.
Gil colson’un bomba ile öldürüldüğü sahnede batmanin suratının 3 cm önünde bomba patlamasına rağmen sadece kendinden geçmesi ve filmin 2. Kısmının tamamen daha kötü senaryo ya gitmesi. Belediye başkanın vurulup hiç bir şey olaması, batman’in platformda asılı kalmasına rağmen 5 dakika boyunca 20 kişisin vuramaması ve en çokta filmde çok ağır hareket etmeleri vs. Beni bunlar çok rahatsız etti.
bunlara kıyasla filmin ilk 40 dakikası güzel olacak yönünde yeşil ışık yakarken sonrası…

Batman’i bir tek ben beğenmemiş olabilirim.
şöyle beğendiğim tek şey gotham’ın atmosferi ile riddle oldu.
Beğenmediğim şeyler ise batman karakterinin zekilikten ve soğukkanlılıktan çok fütursuzca davranışları beni çok rahatsız etti.
Gil colson’un bomba ile öldürüldüğü sahnede batmanin suratının 3 cm önünde bomba patlamasına rağmen sadece kendinden geçmesi ve filmin 2. Kısmının tamamen daha kötü senaryo ya gitmesi. Belediye başkanın vurulup hiç bir şey olaması, batman’in platformda asılı kalmasına rağmen 5 dakika boyunca 20 kişisin vuramaması ve en çokta filmde çok ağır hareket etmeleri vs. Beni bunlar çok rahatsız etti.
bunlara kıyasla filmin ilk 40 dakikası güzel olacak yönünde yeşil ışık yakarken sonrası…
Büyük beklentiyle gittim ama Nolan'ın filmlerinden iyi değildi bence. Riddle'ı da beğenmedim ben.

The Batman'i yeni izledim. İlk defa bir Batman filminde korku filmi izlediğim hissiyatına kapıldım, gerildim ilk defa işte Gotham bu işte bu leş şehrin ve karakterlerin vermesi gereken hissiyat buydu dedim. Çizgi romancı gençler kadar konuya hakim değilim o yüzden Batman'in Bruce Wayne olmayı beceremediği bir dönemi oldu mu bilmiyorum ama onun dışında yeni yetme Batman'i tam olarak olması gerektiği gibi yansıtmış bence Robert Pattison. Olduğu şeye bakıp olabileceği şeyi hayal ettim. Bozmazlarsa ve vites arttırırlarsa müthiş bir seri geliyor. Metro sahnesindeki o müzikli sekansa bayıldım bu arada. Konfeti yağdıracaktım ekrana o modda izledim.

Bu arada trajikomik bir mesele var ağlanacak halime güleceğim şimdi. Sinemaya gidiyorum sinema çekimi kalitesinde film izlemeye. Bu bir şaka olmalı ama değil. Eminim nette, izlediğim şeyden daha kaliteli görüntü veren sinema çekimleri vardır.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık