Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Acaba Green Goblin gene Willem Dafoe'ya mı gider? Umarım gider.
Canavar 3'lü ya. :gamyon:

Raimi' nin Spiderman' in de orijinal Green Goblin ölmüş yerini oğlu almıştı ama ne kadar setten görüntüleri olmasa da Willem Dafoe' nun yeni Spiderman filminde görüldüğüne dair haberler de var. Umarım bu üçünü aynı sahnede görebiliriz.
Fragmanda goblinin ses Dafoe nin herhalde o oynar.

Filmde Venom hariç tüm eski villainler var. Octopus direkt gösterilmiş ama Green Goblin in bombası ve Kum adam da var bi sahnede kumlar hareket ediyor. Analizi yapmışlar. :d

Diğer spider-man den ise Electro ve Lizard da var. Lizard evde spider-man e saldırıyor görüntüde millet analizi yapmış.

Octopus un o sözünün Tobey e dendiği teorisi de dönüyor. Zaten Holland ın sahnesi o sahne değil gibi orada o bariz.

Bu kadar düşmanla tek kapışamaz zaten. 3 lü spidermani birlikte göreceğiz herhalde.
Göremezsek çok tav olurum yutuberlar falan gaza getirdi beni. :(

Göremezsek çok tav olurum yutuberlar falan gaza getirdi beni. :(
Son spiderman in oyuncularının röportajları, 2 eski spiderman in bulunduğu konumlar ve sessizlikleri, yaptıkları şeyler.

Her şey ikisinin olacağını gösteriyor. Gidip de 2 3 dk göstermezler umarım tadı damağımızda kalmaz.
Biraz örnek vereyim. Andrew orada yaşamamasına rağmen çekimlerin olduğu yerde sessiz sessiz daire kiralamış. Tobey ise kostüm işleriyle uğraşmıştı tam haberi unuttum. :d

Bu serinin oyuncuları da bir türlü yalanlamadı öyle bişey yok diye. Gizemli davrandılar. 3 spidey mi olacak sorularına bir şey diyemem gibi cevaplar verip geçiştirdiler. Güncel haberleri takip edemedim ama bu tarz çok haber ve konuşma döndü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık