Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bu iş artık iyice berbat hale gelir oldu. Ulan Dünya da ortalama gay çift sayısı kac taneki? Sayısı belli olan kahramanların gayi oluyor ve arttırmaya çalışıcam diyorsunuz.

Loki zaten mitolojide de genderfluid bir karakter. Hatta panseksüelliğin doruklarında da denilebilir. Kadın kılığına girip hamile kaldığı ya da ata donusup bir attan hamile kaldığı zamanlar da var.

Dune son trailer. Çok güzel bir film olacak gibi bir his verdi bana. Umarım batırmazlar.

Film ilk kitabın yarısını kapsayacak. O yüzden klasik Denis Villeneuve filmi tadında olacak gibi ilk film en azından. Yani film güzel ama böyle çok büyük hype yaptıracak tarzda değil. Kitabın güzel sahneleri de ikinci yarıda daha belirgin zaten. Paul'un değişimi, baharatın etkileri, Fremenler'i tanımak,
solucan sürüşü
vb. İlk kısımda heyecanı Duncan İdaho taşıyacak gibi.

Film ilk kitabın yarısını kapsayacak. O yüzden klasik Denis Villeneuve filmi tadında olacak gibi ilk film en azından. Yani film güzel ama böyle çok büyük hype yaptıracak tarzda değil. Kitabın güzel sahneleri de ikinci yarıda daha belirgin zaten. Paul'un değişimi, baharatın etkileri, Fremenler'i tanımak,
solucan sürüşü
vb. İlk kısımda heyecanı Duncan İdaho taşıyacak gibi.
Bana ilk kitabın tamamını kapsayacak gibi göründü savaş sahnelerinden ama yanlış anlamış da olabilirim. Kitabı ikiye bölmeleri benim hoşuma gider, bir kitapta iki farklı kitap okuyormuşum gibi hissettirmişti bana zaten.

The Suicide Squad ı izledim şimdi. Black Widowa gelecektim ama seansı çok ayarsız saatteydi. Eğlenceli bir film olmuş. Üst sınıf bir film değildi ama zevk aldım izlerken. Müzikleri de acayip hoşuma gitti.

İngiliz stop motion filmleri, Tanrının biz sinema kullarına vermiş olduğu en büyük nimetlerden biridir. Değerini bilmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık