Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Marvel&DC filmleri arasında izlediğim en iyi film Days of Future Past-biliyorum x-men filmlerini fox yapıyor- ondan sonra Deadpool I&II artık. Çok iyi filmdi.

Deadpool 2 efsane olmuş.
Göndermeler, oyuncular, müzikler, aksiyon sahneleri, görsel efekt ve tabiki de o jenerikler.
Logan'ın ölümüne sigara yakması neydi la, orda bi türk çalışan var sanırım. Zamanda geriye gidip Yeşil fener filminde oynamadan kendisini öldürmesi... Kahkaha attım resmen. Salonda buna bi tek ben güldüm sanırım.

Deadpool 2 sinema deneyimi...

La anladık gönderme var, hadi tamam sıcağı sıcağına tartışmak anlamak istiyorsunuz ama bu nedir lan. Nasıl bi sinema kültürü olm bu :S

Deadpool 2 den galiba hiç zevk alamayacağım. Tamam deadpool karakter olarak çok eğlenceli, her şeyle dalga geçebilen birisi. Ama film olarak baktığımızda filmden akıldan kalanlar kurgu,olaylar vs'den daha fazla komik sahneler, göndermeler ise bu durum film açısında hoş olmasa gerek.

Deadpool 2 den galiba hiç zevk alamayacağım. Tamam deadpool karakter olarak çok eğlenceli, her şeyle dalga geçebilen birisi. Ama film olarak baktığımızda filmden akıldan kalanlar kurgu,olaylar vs'den daha fazla komik sahneler, göndermeler ise bu durum film açısında hoş olmasa gerek.
Bende dün gittim. Nedense bir kaç sahne dışında bence ilk filmin gölgesinde kalmış. Ama izlenir mi izlenir. Bir de son sahnede
Zaman da geriye falan gitti ya kendi oynadığı başka karakterleri mi öldürdü onu anlamadım ben karısı falan hayata mı döndürdü çözemedim. :D

Filmi amaçladığı şeye göre değerlendirmek lazım. Komedi filmi olarak baktığın zaman film açısından gayet hoş oluyor bana kalırsa. Fragmanlara bakarak dahi amaçlarının bu olduğunu görebilmek mümkün bana kalırsa. Benim açımdan her halükarda dandik süper kahraman filmlerinden iyi zaten. :fool:

Bende dün gittim. Nedense bir kaç sahne dışında bence ilk filmin gölgesinde kalmış. Ama izlenir mi izlenir. Bir de son sahnede
Zaman da geriye falan gitti ya kendi oynadığı başka karakterleri mi öldürdü onu anlamadım ben karısı falan hayata mı döndürdü çözemedim. :D
Zamanda geriye gidip karısnı kurtarıyor,sonra diğer filmlerde ki halini öldürüyor.Herhalde beğenmiyor o hallerini.

Gönderme yapıcaz diye yırtınmışlar gibi geldi.Resmen ilk parta gidilmese de olurmuş.İyi hoş film de baya çerezlik yav.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık