Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Klasik süper kahraman filmleri gibi değil ya,cidden çok başarılılar,ınfinity çöptü bu arada,o kadar kahraman topladılar,cacık yaptılar
Bunu ben de diyorum ama çoğu katılmıyor. Infinity zerre derinliği olmayan boş beleş bi film olmuş. Deadpool'un her sahnesi değerliydi. X-Men ekibinin DP görmeden kapıyı kapatmaları, DC göndermesi, Martha göndermesi, Batman, Thanos falan hepsi harikaydı :D

Bunu ben de diyorum ama çoğu katılmıyor. Infinity zerre derinliği olmayan boş beleş bi film olmuş. Deadpool'un her sahnesi değerliydi. X-Men ekibinin DP görmeden kapıyı kapatmaları, DC göndermesi, Martha göndermesi, Batman, Thanos falan hepsi harikaydı :D
Infinity War film değil bi olaydan kesit gibi birşey, bütünlüğüne bağlı olarak derinliği olmaması normal değil mi :S

Birdede göndermeler efsaneydi ikide de,kabul edilmemesi benim için imkansız,yan yana bile konulamaz,mizah süper adam çok iyi oynuyor,yemin ediyorum hiçbir komedi filminde o kadar gülmedim,komedi desen çok iyi,aksiyon desen çok iyi adamlar ikisini aynı anda fazlasıyla iyi oturtmuş,oyuncuda cidden hakkını veriyor yani,infinity wara para verdiğime üzüldüm,toplu kahraman filmlerinde bana göre tek avengers 1 çok başarılı olmuştu,sonrası tırt oldu,böyle yapacaklarsa hiç yapmasınlar tek tek yapsınlar cidden öyle daha başarılılar,çünkü hangisine odaklanacağını şaşırıyorlar o kadar kahraman içinde hepsi sanki ayrı ayrı film yapılmış gibi konu bütünlüğü olmadan kesit kesit gösterilmiş gibi oldu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık