Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Önümüzdeki ay Thor geliyor.

20 ekime kadar vizyona düzgün film girmiyor galiba. Benim gördüğüm Blade Runner ve Jackie Chan abimizin efsaneleşeceğini düşündüğüm The Foreigner filmleri var. 20 ekime kadar vizyona girecek filmlerden öneri alınır.
Bakalım Rune King Thor u nasıl çektiler, sıvamayalardı keşke :/

S

Stephen king uyarlaması da varmış ortalamaya yakın filmdir en kötü gerisi izle geç filmleri gibi gözüküyor.
It yeniden gelmiş sinemaya 1990 yapımını izlemiştim zamanında hoşuma gitmişti kitaptan alındığı için farkı olmaya bilir. Ama bunu iki bölüm halinde yapmışlar devamı 2 yıl sonraymış.

Korku dalında rekor kırıldığı söyleniyor da bilmiyorum artık

It yeniden gelmiş sinemaya 1990 yapımını izlemiştim zamanında hoşuma gitmişti kitaptan alındığı için farkı olmaya bilir. Ama bunu iki bölüm halinde yapmışlar devamı 2 yıl sonraymış.

Korku dalında rekor kırıldığı söyleniyor da bilmiyorum artık
90 yapımını izlemiş biri olarak, hala palyaço görünce irkiliyorum. :(

Kingsman Golden Circle gayet güzel eğlenceli filmdi. Özellikle çekim şekillerini ve müzikleri çok beğendim. Tek sahnede aksiyon sahneleri cidden muhteşemdi.

Yıllar önce izlediğim bir filmin adını arıyorum.

Filmde siyahi bir adam ölen bir yazarın kitabını kendi adıyla yayınlıyor ve bu kitap sayesinde çok meşhur oluyordu. Ancak sonrasında yaptığı şey için pişmanlık duyuyordu.
Yanılmıyorsam fildeki kitabın 'kargaların ...' tarzında bir adı vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık