Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Apocalypse favori vilianlarımdan ama 1980 lerde geçiyor olması şevkimi kırmadı değil. Şu apocalypsenin tam bir malubiyet yaşadığına tanık olamadım daha bakalım bu sefer malup edebilecekler mi? Diğer merak ettiğim konu X-mendeki zaman değişiminin sorasında mı olacak bu film yoksa öncesinde mi? Yani x-men 1-2-3 te izlediğimiz kadro Apocalypse ile savaşmış kadro mu yoksa zaman değişiminden sonra olduğu için bundan sonra ki serilerin ilk 3 le bağlantısı kalmadı mı?

Gambiti zaten iyi kullanamamışlardı çok başarısız bulmuştum onu bakalım toparlayacaklar mı?

Deadpool beklenti yüksek olan bir film eğer kişiliği iyi verirlerse baya baya tutacaktır. Bende merak ediyorum baya.

Fantastic 4 a gelince. Bence ilk seri başarısız değildi izlettiriyordu kendini neden yalan oldu o bilmiyorum. Yeni kadro şart zira Johnny Storm ile Captain America aynı kişi finalde bütün evreni birleştirme planları varsa yapmak zorundalar.

Marveldan şuan çok memnunum gerçekten güzel gidiyorlar arka arkaya yeni projeler ekliyorlar. Spiderman ide geri kapabilseler efsane olacak. Ghost riderda 2. filmde batırdılar gerçi. (Marvel mı çekiyor bilmiyorum ama) Dc de ise Batman harici rezalet bir oluşum var. (gerçi marvel kadar iyi karakterleri yok normal) Hele greenlantern ne berbat filmdi.

Trt'de Gülüşan diye bir film var. Hiç denk gelmemiştim. Sonu niyeyse acıklı bitecek gibi bi his vardı içimde. Bi araştırayım dedim sonu hep kırpılarak veriliyormuş. Filmin tamamını nerden bulabilirim.

Hobbitin son filmini izledim :W
Gayet güzeldi :/ Ejderhanın bu kadar kolay ve klişe ölmesi canımı sıktı sadece :/
Çok basitti la :/ Neyse onu görmemezlikten gelirsek , savaş daha uzun olaydı iyi olurdu. Yinede bayağı sağlam olmuş.

Az evvel "Bana Masal Anlatma" filminden çıktım ve bir kez daha ülkemizda kaliteli hemde bizi anlatan yapmacık olmayan komedi filmleri görmek çok mutlu etti.Leyla ile Mecnun sevenlere kesinlikle gitmeli, aslında hayatın motonlugundan ve zırt pırt kötü haber ve olumsuz fikir işitmeten bıkan herkes gitmeli.İyi bir puanu hak ediyor.Müziklerinde gayet yerinde ve güzel olmuş:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık