Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

film iyidi bea niye sallıyosunuz bir tek bana göre faili var oda bizim yavru elfçiğin taşların üstünde breakdans yapması başka birşey yok bence

film iyidi bea niye sallıyosunuz bir tek bana göre faili var oda bizim yavru elfçiğin taşların üstünde breakdans yapması başka birşey yok bence
O tek kaşlı hıyarı çok sevdin yani? Dandik troller, taş yiyenler, Beorn'suz savaş, Kartalların sonlara doğru etkisiz gelişi, soluk savaş sahneleri, basit düellolar, kötü kötü ve tekdüze müzikler, coşa getirmeyen atılma sahneleri, hızlı geçişler, basit kurgu, hüzünlendirmeyen güya hüzünlü sahneler...

Hiç kitabı katletmiş falan demiyorum dikkat ederseniz, onu ilk filmden sonra kabullenmiştim zor da olsa. Normal bir fantastik film olarak bile başarısız.

Yani, o yönden bak biraz da.
Saruman'ı görmek istesem Alan Lee'nin John Howe'un, Ted Nasmith'in çizimlerine bakarken okurum kitapları. Böyle bir yapımla görmektense hiç görmemeyi yeğlerdim.
Böyle buruk bir veda hiç hoş olmadı. :/

O tek kaşlı hıyarı çok sevdin yani? Dandik troller, taş yiyenler, Beorn'suz savaş, Kartalların sonlara doğru etkisiz gelişi, soluk savaş sahneleri, basit düellolar, kötü kötü ve tekdüze müzikler, coşa getirmeyen atılma sahneleri, hızlı geçişler, basit kurgu, hüzünlendirmeyen güya hüzünlü sahneler...

Hiç kitabı katletmiş falan demiyorum dikkat ederseniz, onu ilk filmden sonra kabullenmiştim zor da olsa. Normal bir fantastik film olarak bile başarısız.
film 5 saat olup hepsini bende görmek isterdim ama yapıcak birşey yok dueller iyidi yane napsın adamlar daha anlamadım ama neyle kıyaslayıp bu yorumu yapıyosun anlamadım neyse hüzünlenip cosmadıysan valla ona da birşey diyemicem

Roronoa Zoro

Dracula Untold filmini izledim, izlemez olaydım. Bu kadar da olmaz dedirtti. Konu bulamayan yabancılar artık Türklere el atmaya başladılar. Zamanında diğer milletleri yerin dibine geçirdiler şimdi Türklere geldi sıra. Dönemin psikopatı önüne gelene işkence yapan, kazığa otutturan, öldürdüğü insanların kanını içen, orasını burasını kesen III.Vlad Tepeş (Kazıklı Voyvada) filmde resmen hümanist, aslında savaşmayı sevmeyen biri olarak gösterilmiş. Fatih'i barbar, cani olarak tanıtmaları da cabası. Tek başına binlerce kişiyi öldüren, yarasalara bürünen, üstelik en komik tarafı Fatih'i ısırarak öldüren halk kahramanı gibi göstermişler. Seni tarihten sileceğim Fatih diye gönderme yapmış bir de. Film yaparsın anlarım da işin içine tarih girince bu kadar da olmaz. Bunun kafasını kesip, mızrağa takıp savaş sonunda İstanbul'a getiren Türkler değil miydi? Tam anlamıyla vasat bir film, izlemeyin bile zaman kaybı. Sonunda belki kafası koparılır, ölür diye devam ettim fakat bizim küçük enişte Fatih'i öldürdü.

Hayatımda ilk kez sinemada dublajlı bi' film izledim, o da kazara oldu. Olga'nın, 'lisanı münasip' düblajı ile Russell' ın, 'İyisiniz inşallah' düblajı bitirdi beni, kendimi tutamadım kahkaha attım. İzleyiciler ise, yapılan düblaj normalmiş gibi izlemeye devam ediyorlardı. :D

Hayatımda ilk kez sinemada dublajlı bi' film izledim, o da kazara oldu. Olga'nın, 'lisanı münasip' düblajı ile Russell' ın, 'İyisiniz inşallah' düblajı bitirdi beni, kendimi tutamadım kahkaha attım. İzleyiciler ise, yapılan düblaj normalmiş gibi izlemeye devam ediyorlardı. :D
Dublaj harici nasıldı film iyiyse izlerim bende yakında.Gone girl izledin mi bu arada ?

Gone Girl filmini izledim güzel film. Sessiz, sakin bir akşam izlenebilecek bir film ama sonunu beğenmedim. The Water Diviner ise ortalama bir film 10 üzerinden 6,5 veya 7 verilebilir.
Evet biraz empati yapınca kabul edilebilecek bir son olmayabilir.Bazı mantık hataları da olabilir.
İzlerim o zaman yeterli Cem Yılmaz ve türk oyuncuların oynaması merak unsurunu arttırıyor sırf onun için izlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık