Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Film bayağı iyiydi bence. Tr dublaj olması sıkıntıydı bir tek.İzlenebilir olsa da efsane repliği " senin kanın akıyor mu ?" rezillikti tr'de :(. Batman ayrı bir iyi oynamış. Genelde marvel takip edenler gitmesin derim. Bu kim, bu kim olabilir ve güzelim filmi kötü sanabilirsiniz.

Dawn of Justice tam bir hayal kırıklığı böyle kopuk senaryo mu olur. Sebebi yok sonucu yok. Alfred hiç olmamış. Filmde Aquaman'i görmem hoş oldu sadece. Ölümüne Cgi ve bazı yerleri çok sırıtıyor. Olmamış yapamamışlar.

Hele de 3.filmde. Kadın kurtuldu ne yaptı? Ayrıca 3, 1. den öncekiyi anlatıyor. Kurtulan bir adama Tanrı'ya inanıyor musun diye soruyor. Acaba ıslah etme kurumu falan mı? Öyle bir şeyi kim yapıyor? Hükümet ise neden bir politikacı kadını küpe atmış? Değil ise izinsiz bir şekilde milleti içeri neden tıkıyorlar? Ben ilk izlediğimde bunları düşünmekten uyuyamadım. Çevremde bunu izleyen kimse bulamadım hiç. Yoksa saatlerce tartışırım ben bunları.
İzleyeli çok zaman oldu, otistik çocuk var mıydı?

Abi iyi hoşta bu Wonder Woman ne ayak nereden geldi ne oldu ben anlamadım. Valla Batman kısımlarını sevdim ama ne bileyim eksik bir şey varda bulamadım. Ya da ben çok şey yaptım bilmiyorum. Film aksiyon açısından cidden güzeldi . Vs kısımlarına gelirsek ben Batman fanıyımdır. Ama Supermani dinlemeden şey yapmadan öldüreceğim seni bilmem ne ayakları zorlama gibi geldi ve Supermanın sevgilisi Supermandan daha yaşlı abi o kadar oyuncu var onu mu buldunuz. Her neyse ama beğendim aksiyon ve dövüşler iyiydi. Türkçe dublaja gittim ben ve o Rus teröriste bildiğin şive yapmış adamlar ona gülmekten filmi ciddiye alamadım. :D

Tr dublaj izleyenler gitsin altyazılı izlesin dublaj tüm oyunculuğu gölgeliyor her zaman demişimdir.Batman nolan filmlerinden daha iydi.Affleck sinemada gördüğüm çizgi romana en yakın Batmandi
Çok iydi.Cyborg ve aquman meraklandırdı.Abi sarışın olmayan flash olmaz yol yakinken dönsünler.Ve son olarak DC de Batmandan sonra en sevdiğim karakter Shazaaaam bi yerlerden çıkmasını bekledim ama malesef.Onsuz justice league olmaz.Dc nin en troll cool adamı çok büyük eksik

BvS'yi kopuk diye eleştirenleri anlamıyorum :bilmem:
Niye illa çizgi romanı okumak zorunda değiliz. Ben hiçbir beklentiye girmeden güzel bir film izlemek için gittim. Çizgi-roman evrenine olan yakınlığı uzaklığıda beni ilgilendirmiyor. Senaryo oyunculuklar tatmin edici aksiyon sahneleri falan beklentim herhangi bir filmde olması gereken özelliklerdi beklentilerim. LAkin tamamen hayal kırıklığı. Olayların gelişimini açıklamadan hürra Alsana Wonderwoman Alsana Zırhlı Batman. Al sana Doomsday demişler sona efekt üzerine efekt al sana film senaryo yok bir şey yok senaristleri çok boşmuş. Filmin kahramanları reklamı falan bu kadar izlettiren şey bence. Yoksa bir cacığı yok Nolan'ın Batmaninin köpeği olamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık