Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Film sırf Leo oscar alsın diye yapılmışken haketmedi demek de ne bileyim
Çünkü millet oscarı ayıcığın almasını istiyormuş Leonun değil :D Ben dirilişi henüz izlemedim amma millet ayının oyunculuğunu daha çok beğenmiş :D
Kanımca adam 23 senedir heykelciği 5 farklı filmle beklemiş.Almasına sevindim ben.

Charles Vane

Mad Max Fury Road 6 dalda oscar aldı. Sonuna kadar da haketti
Ayrıca Leo Oscar'ı alınca, bazıları gibi ağlamak yerine önemli şeyler anlattı.
Mad Max erken girmişti vizyona hakkını yerler diyordum öyle olmamış Dicaprio da hoş konuştu küresel ısınma falan da sübliminal mesajı vermeyeydi iyiydi :D

The Dark Tower'ın sinema filminde Matthew McConaughey ve Idris Elba'nın oynayacağı kesinleşmiş.
Beklenti artıyor:alkis:

Charles Vane

Dawn of Justice ın vizyona girmesine az kaldı bu wonderwoman i oynayacak kadını hiç seksi bulmadım ya hiçbirini bulamadınız Kim Kardashian ı oynatsaydınız bari :D

Dawn of Justice ın vizyona girmesine az kaldı bu wonderwoman i oynayacak kadını hiç seksi bulmadım ya hiçbirini bulamadınız Kim Kardashian ı oynatsaydınız bari :D
WW eşeği rolü için güzel fikir aslında.:ehe:
Bence idare eder görünüş olarak ama ben biraz daha iri ve kaslı birini beklerdim örnek Yellelelele [ Zeyana :D ]

Charles Vane

WW eşeği rolü için güzel fikir aslında.:ehe:
Bence idare eder görünüş olarak ama ben biraz daha iri ve kaslı birini beklerdim örnek Yellelelele [ Zeyana :D ]
Rol tam zeynalık da yaş haddine takıldı o Spartacus de eski cazibesi kalmamıştı çok absürd durmuş filmdeki wonderwoman incecik kollar falan kostüm kurtarıyor az buçuk bu role sıfır beden oyuncu hoş olmaz aksine şöyle etine dolgun bir şeyler lazımdı bu kadın ben de süperkahraman imajı uyandıramaz gibi

Rol tam zeynalık da yaş haddine takıldı o Spartacus de eski cazibesi kalmamıştı çok absürd durmuş filmdeki wonderwoman incecik kollar falan kostüm kurtarıyor az buçuk bu role sıfır beden oyuncu hoş olmaz aksine şöyle etine dolgun bir şeyler lazımdı bu kadın ben de süperkahraman imajı uyandıramaz gibi
Aynen ama en azındna biraz kas yapmak akıllarına gelmiş Allahtan [ çok belli olmuyor ama :D ]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık