Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Yok heycanla gidiyorum demiş ya 3-4 tane film var. Kıyaslayamıyorum bile marvel ile onu diyorum :ehe:
Arkadaşım yaşını bilmiyorum ama ben Constantine, Kedi Kadın'ı sinemada izledim. Bunun Kara Şovalyesi, Superman'i var. 1950 lerden bu yana gelen Batman, Superman filmleri var. En sevdiğim süper kahraman filmlerinden biride Watchmen'dir. Bu filmler benim tarafımdan Dc karakterlerini daha çok sevmeme yeter. Ama yani böyle film sayısıyla kıyaslamak olmaz. Bazen bende küçük yeğenlerime 5, 10 tane 50 kuruş veriyorum çok param oldu diye seviniyorlar.

Arkadaşım yaşını bilmiyorum ama ben Constantine, Kedi Kadın'ı sinemada izledim. Bunun Kara Şovalyesi, Superman'i var. 1950 lerden bu yana gelen Batman, Superman filmleri var. En sevdiğim süper kahraman filmlerinden biride Watchmen'dir. Bu filmler benim tarafımdan Dc karakterlerini daha çok sevmeme yeter. Ama yani böyle film sayısıyla kıyaslamak olmaz. Bazen bende küçük yeğenlerime 5, 10 tane 50 kuruş veriyorum çok param oldu diye seviniyorlar.
Yeni filmlerden bahsediyoruz 2005 sonrası felan :artiz:
Justice League felan geliyor olmalıydı şimdi çok geri kaldılar diyorum !
lan bu ne be :ehe:
Bende fantastik bir şey bekliyorum :hhh:

Son düzenleme:
Yeni filmlerden bahsediyoruz 2005 sonrası felan :artiz:
Justice League felan geliyor olmalıydı şimdi çok geri kaldılar diyorum !

lan bu ne be :ehe:
Bende fantastik bir şey bekliyorum :hhh:
Dc diziye önem verdi sanki son dönemde filmden çok.

Videodaki en büyük fantastik şey rüzgarın kızın eteğini kaldırması olurdu.:artiz: Riskli bir durum kızlar için.

Dc diziye önem verdi sanki son dönemde filmden çok.

Videodaki en büyük fantastik şey rüzgarın kızın eteğini kaldırması olurdu.:artiz: Riskli bir durum kızlar için.
DC dizilere sardı ama onunda dizileri 10 numara [ Flash süper :D ]

Kimse bana inanmıyor ama bence Batman V Superman çok kötü olacakmış gibi bir his var içimde :D
Fant4Stick kadar olmaz umarım :D

Açıkça söylemek gerekirse Zack Snyder'a pek güvenmiyorum. Watchmen güzel filmdi ama onda yalnızca söz konusu bir grafik roman vardı kendisinin senaryo açısından fazla bir şey yapmasına gerek yoktu. Ama Man of Steel maalesef bekleneni veremedi. Hani elinde Superman gibi çok kült bir karakter var, ama Marvel'ın evrenin en zayıf halkası olan Thor filmiyle yakın hasılat elde etti. BvS'de durum ne olur bilmiyorum her ne kadar fragmanlardan film olmuş gibi dursa da vizyona girmeden net bir şey söylemek doğru değil.

Öte yandan Civil War gibi bir olayı Captain America solo filminde harcamaları bence can sıkıcı bir durum. Oyuncuların kontratları bittiği için Marvel 2020'den sonra ne olacağı belirsiz bir konuma düşecek bu yüzden biraz hazır oyuncular elimizdeyken yapalım gitsin mantığı gütmüşler. Çoğunlukluk bunun farkında olduğu için beklenti/kalte oranı düzgün bir film çıkacaktır ortaya ama gene de bir şeyler ukte olarak kalacak. Bence İnfinity War'dan sonra devam etmek istemeyen oyuncuları değiştirip karakterlerinde önemli bir kısmını topladıktan sonra çekse çok daha iyi olurdu.

Bu sene içinse şahsi beklentimin en yüksek olduğu filmler Deadpool ve X-men. Beklentiden kastım eğlendirme oranları değil hakkını verebilecek olması. Gerçi X-men'de Wolverine'in olmayacak olması kötü bir durum. Gerçi son senelerde X-men'in Wolverine şova dönüşmesi bundan dolayı diğer karakterleri ön plana çıkarmak istemeleri oldukça mantıklı bir hareket ancak en sevdiğim Marvel karakterlerinden biri birde bildiğim kadarıyla orjinal hikayede başat rollerden biri. Keşke Wolverine'i devreden çıkarma olayını başka filmlerde yapsalardı. Gerçi bunun asıl nedeni Hugh Jackman'in oldukça yüksek bir meblağ istemesi muhtemelen.

Bugün boş vaktim vardı, bugüne kadar izlememekten utandığım ''Efsanevi'' Yüzüklerin Efendisi serisine başladım. İlk filmini izledim ama 3.5 saat boyunca övülmeye değer pek bir şey bulamadım. Lütfen diğer 2 filmin efsane olduğunu ve diğer insanlar gibi beni de etkileyeceğini söyleyin :(

Bugün boş vaktim vardı, bugüne kadar izlememekten utandığım ''Efsanevi'' Yüzüklerin Efendisi serisine başladım. İlk filmini izledim ama 3.5 saat boyunca övülmeye değer pek bir şey bulamadım. Lütfen diğer 2 filmin efsane olduğunu ve diğer insanlar gibi beni de etkileyeceğini söyleyin :(
Senin için övülmeye değer bir filmde ne olmalı ki?

Ağlıyorum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık