Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Aslında Civil War birkaç bölüme bölünseydi çok güzel olmaz mıydı? Açıkçası tek filmin bana yeteceğini sanmıyorum. :/

Benim Batman V Superman'dan beklentim var hala. Batman'in o malum havasını her zaman sevmişimdir. En kötü onunla mutlu olurum. :D

Deadpool. Fragmanı yeter bana. O derece. :D

X-Man bakalım görelim.

Diğerleri hakkında bir yorum yapamam. Zaten tarihlerini de bilmiyorum. Biliyorsan özelden bi atsana hepsinin tarihini. :D
Zaten bolunmedi mi Avengers filmi civil war 2 degil mi zaten ben mi yanlış biliyorum.

Yok heycanla gidiyorum demiş ya 3-4 tane film var. Kıyaslayamıyorum bile marvel ile onu diyorum :ehe:

Bu arada Batman V Super-man çok kötü bir yıl seçmiş o film 2015'de çıksa iyi para yapardı ama şimdi diğer filmlere bakıyorum yazık olacak gibi :ehe:
Seni hiç sevmiyorum süt oğlan. O nasıl laf öyle?!

Seni hiç sevmiyorum süt oğlan. O nasıl laf öyle?!
Abi açık seçik ortada şu son fragmanlara bak birde BvS bak
Adamlar Iron-man vs captan amerika karşı karşıya batman gitmiş Türk havayollarında kahve içiyor. Şaka gibi :flaugh:
Tarihleri tam bilmiyorum ama Gambit ve Doktor Strange Son baharda Diğerleri ise Mayısa doğru diye biliyorum.

Deadpool - Bu Cuma Sinemalarda
Captain America Civil war - 6 Mayıs
Batman V Super-man 25 Mart
Suicide Squad 12 Ağustos
Doktor Strange 4 Kasım
Gambit 2017 lan bu kim dedi Gambit diye :D
X-man Apocaliypse 19 mayıs

Son düzenleme:
Gambit daha çekimlere başlamadı. Bu yıla çıkmasının imkanı kalmadï 2017 ye ertelenir. Ne foto var, ne konsept art var bişey yok ortada.
Dr.Strange ilk görüntüler teaser falan mayıs ta düşer fragmanda haziran gibi.

Abi açık seçik ortada şu son fragmanlara bak birde BvS bak
Adamlar Iron-man vs captan amerika karşı karşıya batman gitmiş Türk havayollarında kahve içiyor. Şaka gibi :flaugh:
Tarihleri tam bilmiyorum ama Gambit ve Doktor Strange Son baharda Diğerleri ise Mayısa doğru diye biliyorum.
Öyle deme THY Barcelona'nın sponsoru. :D

4DX çıkmış bide Deadpool filmine bakarken gördüm nası bişeydir o yav.
4DX hakkında çok kısa özet
5 duyu organına hitap eden teknoloji.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık