Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Devamı olmayacağı çok belli.
Ancak aynı evrende geçiyor olabilir. Yada ismi kullanıyorlar :D
Devamı geliyor derken ne anlamda dediğimi anlamışsındır gıcıklık yapma. :(
Film, insan psikolojisine ağırlık veren ilgi çekici konusu ile de gerilim türleri arasında ön plana çıkmayı başarıyor. Genç bir kadın geçirdiği bir araba kazasının ardından yer altındaki bir sığınakta uyandığında ilk korkusu kaçırılmış olduğu düşüncesi oluyor. Ancak onu sığınağa getiren gizemli adam dışarıda kimyasal bir felaket yaşandığını ve yaşam koşullarının artık hayatta kalmaya elverişli olmadığını anlattığında çaresiz kadın sığınakta kalmak zorunda kalıyor. Ancak gerilim arttıkça genç kadın ne pahasına olursa olsun sığınaktan kurtulmak zorunda olduğunu farkediyor.
"Fikir, üretim aşamasından uzun zaman önce ortaya çıktı. Cloverfield filmiyle bağlantılı yapmak istedik. Fikir zamanla geliştirildi. Filmin resmi ismini mümkün olduğunca uzun süre gizlemek istiyoruz" dedi.

Devamı geliyor derken ne anlamda dediğimi anlamışsındır gıcıklık yapma. :(
Gıcıklık yok ben Clover'deki canavarı felan göreceğimizi sanmıyorum.

Benim düşüncem şu New York saldırıya uğrar. Bu filmdekilerde sğına girip ne olduğunu çözmeye çalışır.
O kıvamda bir şey bekliyorum.
1- John Goodman - Tompik olan = Kıyamet kopuyor diye düşünüyor olabilir Fragmandan belli
2-- Kız = Yok la bir şey çok abarttık düşüncesinde.
3-- Diğer adam bilemiyorum :D

Yani ilk filmle eğer bir alakası varsa New Yorkta bir şeyler oluyor olayı olur o kadar :D

Suicide Squad filminden pek beklentim yoktu fakat yeni çıkan fragmanı bayağı beğendim, sanırım güzel film oacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık