Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Man of Steel izledim ve Lois Lane castı hakkındaki görüşüm değişmedi:(. O yaşlı karıya oynatmasalarmış keşke rolü. İyi bir oyuncu olabilir ama fazla yaşlı ve zatende aman aman çok başarılı canlandırdığı söylenemez karakteri :( :ehe:

@meeteor

Man of Steel izledim ve Lois Lane castı hakkındaki görüşüm değişmedi:(. O yaşlı karıya oynatmasalarmış keşke rolü. İyi bir oyuncu olabilir ama fazla yaşlı ve zatende aman aman çok başarılı canlandırdığı söylenemez karakteri :( :ehe:

Hatunun orta yaşlı olduğunu sonradan öğrenenlerdenim, yirmili yaşlarda ki bi kız nasıl bu kadar kadın kadına bi bedene sahip olabilir diye düşünmüştüm. Bana yüz olarak baya genç geliyor

Abi gayet yaşlı teyze gibi.
Hayır sıkıntı şu, DC evreni uzun soluklu olacak ve Zaman geçtikçe bu hatun daha da kötü gözükecek :(.

Bşraz daha genç bir oyuncu bulamazlarmıydı:artiz:

Abi gayet yaşlı teyze gibi.
Hayır sıkıntı şu, DC evreni uzun soluklu olacak ve Zaman geçtikçe bu hatun daha da kötü gözükecek :(.

Bşraz daha genç bir oyuncu bulamazlarmıydı:artiz:
Superman/Wonder Woman yaparlar olur biter. Olmamış şey değil. Dc oyuncu seçimlerine zerre takmıyor. 20 sene aktif Batman lık yapmış bir Batman la evren açılışı yapmak ilerki filmleri zora sokar

Fragmanları izledim ama tam anlayamadım. Siyahi adam ile kız geleceğin Jedi Duo su mu olacak? Öyleyse izlemeye değer bak.

El kesilmelerini önlüyor sanırım :D

Not: Bu yorumdan alınacak ders; Dandik değil, bir işlevi var kılıcın.
Bi ara capsler dönüyordu, bu nasıl eli koruyacak yuaa diye ama sonra fanlar bi açıklık getirdi galiba :D One Piece'te olsa biz de yapardık büyük ihtimal, aynı şey.
Şunun gibi:
Gören herkesin muhtemelen düşüneceği:

Kristal tek ışını dağıtıyormuş da ordaki halkalar şöyle böyle şeyler yapıyorlarmış.

Kendince tasarım yapanlar da vardı

örnekler çoğaltılabilir ama çoğaldıkça tadı kaçıyor :D

Bi ara capsler dönüyordu, bu nasıl eli koruyacak yuaa diye ama sonra fanlar bi açıklık getirdi galiba :D One Piece'te olsa biz de yapardık büyük ihtimal, aynı şey.
Şunun gibi:
Gören herkesin muhtemelen düşüneceği:

Kristal tek ışını dağıtıyormuş da ordaki halkalar şöyle böyle şeyler yapıyorlarmış.

Kendince tasarım yapanlar da vardı

örnekler çoğaltılabilir ama çoğaldıkça tadı kaçıyor :D
Darth Maul'un kılıcından sonra bozdular :( 7. seri sanırım serinin yapımcısının isteği değil fanların isteği üzerine yapılıyormuş, senaryoyu o yazmayacakmış sanırım, öyle diyorlar. Son film olarak 6. filmi kararlaştırdım falan diye açıklamada yapmış önceki senelerde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık