Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bırak Allah aşkına, jennifer lawrence'ın şişkin egosunun yanında filmden tiksindirecek hareketleri olacağına Jackman'ı bi daha izlesek fena mı olurdu.
Zaten Apocalypse'de J.Lawrence'ı Suicide Squad'da Will smith'i kadroya alanların çekeceği filmlerden bişey olmaz...
Edit: Gişe yapan filmde Wolverine yokmuydu hacı ?
First Class'da bardaydı sadece.
Geçmiş Günlerde ise vardı zaten konudan ötürü.

Çizgi roman yönetmenleri kötü fragman yayınlama lobisi mi kurmuş nedir. Son zamanlar çıkan tüm fragmanlar berbat. :(

Hadi sanatsal açıdan güzel olmaz tamam da fragmanda filmin tüm konusu vermek nedir arkadaş.
Bugun X-men Aco. trailer izlerken ayni seyi dusundum. Tum konuyu vermek nedir cidden anlamiyorum. Ayni sey ne yazik ki Bat. vs. SupM. trailer'inda da var.

Bırak Allah aşkına, jennifer lawrence'ın şişkin egosunun yanında filmden tiksindirecek hareketleri olacağına Jackman'ı bi daha izlesek fena mı olurdu.
Zaten Apocalypse'de J.Lawrence'ı Suicide Squad'da Will smith'i kadroya alanların çekeceği filmlerden bişey olmaz...
Edit: Gişe yapan filmde Wolverine yokmuydu hacı ?
Canım iyi hoş diyorsunda X-men Wolverine den ibaret değil ki.

Bu filmde Gambit cameo su olacaktı iptal oldu soloya kaydırıldı karakter,
Bi ara Deadpool cameo yapacak dendi oda yalan oldu,
Wolverine cameo yapacak dendi oda yalan oldu en .

Bunlar banko film içinde sevilecek filmi götürecek karakterler eyvallah . Tam ön plan poster karakterleri.

Ama film kendi içinde Quicksilver gibi itici bi karakteri farklı bir perspektiften ele aldı baya eğlenceli bişey çıktı ortaya.
Jennifer bu filmden sonra seriyi bırakıyor.
Ama Foxtakiler Mystique Üzerine daha popiler bi aktristle anlaşma yoluna girip bu karaktere solo çekmek istiyorlar. (Kimliğini değiştirdi hesabı) . Adamlar kendi film içi dinamiklarini ön plana çıkarmak istiyolar doğal olarak.
Magneto/Xavier zaten upuzun bi muhabbet araya üçüncü olarak Mystique nin katılması bana bişey ifade etmiyor. Bu filmin en nihayetinde tumblr kızlarına (da) hitap etmesi gerekiyor.
En nihayetinde mesele sadece daha fazla para kasmak.

He bunun dışında bunun Cable ı var, Fantomex reisi var, Cyke ın olgun halleri var. Cable/Deadpool tatlı-sert goygoyları var, Jubilee/Wolverine. Kitty/Wolverine yoldaşlıkları var. Gambit/Rogue sulu aşkı var.
Gambit/Angel anlasmazlığı var, Gambit/Bishop ve Bishop/Cable düşmanlıkları var ya karakter bazını bırak işlenebilecek ikili iliski olarak bile 250 den fazla konu çıkar yazmaya kalksak :D

Bende Wolverine seviyorum da başka muhabbetler işlenemez oldu.
Bu filmde 10 dakika çıkıp şeklinj koyup gitse gene izlerim o ayrı.
Ama ön planda olmasına gerek yok

Aklıma Angel / Psylocke aşkı geldi şuan bak onu unutmusum. Filmdeki Angel 24 yaşında Olivia Munn 35 yaşında . Filmde bunu olgun kadın-genç erkek babında ele alsalar bir 15 dakika bile olsun , internette saatlerce bu konuda yazı yazabilecek fan-fiction olaylarına girecek hatunlar var.

O yüzden ben biraz genel yaklaşıyorum X-Men filmlerine

Bu arada 01.00 yerin altımıdır nedir oralarda yürüyen bi adam var üstü çıplak gibi saçları uzun arkadan görüyoruz. O kuvvetle muhtemelen Wolverine.

Saçı neden uzun bilmiyorum ve 00.58 civarı ilk kez Jubilee gözüktüğünde birine bakıyor(bize doğru kameraya) kuvvetle muhtemelen o kişi Wolverine. Bu ikisi beraber çıkacak biyerlerden. Belkide Japonyadan.

Yine Mystique ekibi topladıgında Blackbird de Scott , Jean , Pietro , Hank ve Moira bacı var.
Hadi Nightcrawler sağa sola ışınlanıyordur o sırada da Jubilee nin niye kimseyle sahnesi yok hiç, niye uçakta değil?
Bakalım neler çıkacak altından

@Kehribar Mistik kim ya gerçekten soruyorum yani kim mistik kim ? kurucu herkesi toplayan lider cart curt falan filan, bol mistikli Fox filmi olacak işte Xavier kaçırılıyor ondan sonra J Lawrance ve açlık oyunları(Tüm seriyi izledim bir adam açlıktan ölür belki umuduyla ama olmadı) kaldığı yerden devam eder. Fantastik four kadar kötü olmassa yeter benim için vereceğim para boşa gitmez.

Hayırlı olsun internet bağlatmışsın:(
O değilde yeni fragman diye heyecanlanmıştım bir an:(
yapma ya kb seni heyecanlandırdığım için burda paylaşıldım çünkü daha önce eski mesajlara biraz göz gezdirdim ama göremedim demek ki denk gelmemiş ''Hayırlı olsun internet bağlatmışsın:( '' esprisini biraz anladım ama özelden açıklarsan biraz daha net gülebilirim :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık