Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
hepiniz ağzınızda sakız olmuş gibi amirali tuttu diyorsunuz. Senaryo açısından zaten tutacak başka eleman yoktu sanki kizaruyu zorladıda,hasar verdi. Alt tarafı amiral tuttu. Marcoda amiral tutabiliyor. Mihawk alır.

Mangada savaşı zaten görmedik nasıl elimizde kalıyor,yeni bir bilgi mi açıklandı ?

Ray yaşlı ve bitkin haliyle amiralle dövüşmedi mi ?O bölümü hepimiz okuduk.

Ray yaşlanıp,içki içince daha mı güçlendi ?

Yaşlılığında amiral ile dövüş gençliğinde çocuk Marco'yu bile tutama.

Bu nasıl mantık yahu,buna inanan bunu kabul eden var mı ?

Off-panel geçiştirdi işte Oda Roger-Wb savaşını,muhtemelen Oden'de yatmadıysa,Rayleigh ile dövüştü.(Kesin değil evet ama aksini iddaa edecek kanıtın yok.)

Görmediğin şey üzerinden Ray gömüyorsun ama gördüğümüz şeyler zaten yetiyor Ray'i övmeye.
En büyük başarısı Kizaru'yu bir süre tutmak, bunun dışında ancak çıkarımlar yapabileceğimiz bir karakter. Kalbur üstü güçlü bir karakter olduğuna inanıyorum ama çok abartıldığını da düşünüuorum.

hepiniz ağzınızda sakız olmuş gibi amirali tuttu diyorsunuz. Senaryo açısından zaten tutacak başka eleman yoktu sanki kizaruyu zorladıda,hasar verdi. Alt tarafı amiral tuttu. Marcoda amiral tutabiliyor. Mihawk alır.
Savaşı terk etmeye çalıştı Rayleigh yüzünü traş etti. Adam kendisi genç halimde olsam böyle olmazdı diyor. Ayyaş, eline kılıç almamış, yaşlı Rayleigh, Kizaru tutuyor neymiş ağzımızda sakız olmuş ? E kizaru hasar verdi mi ? Ne anlatıyorsun o zaman .d

(Senaryo açısından, daha tutacak adam yoktu da iyiymiş iyi güldüm.)

En büyük başarısı Kizaru'yu bir süre tutmak, bunun dışında ancak çıkarımlar yapabileceğimiz bir karakter. Kalbur üstü güçlü bir karakter olduğuna inanıyorum ama çok abartıldığını da düşünüuorum.
Tabikii Ray hakkında çok bir şey görmedik,sen abartıldığınıda düşünebilirsin gerçekten çok fanı olan bir karakter ve yerine göre abartılıyor da olabilir.

Ama önce çocuk Marco'yu falan yensin,bunlara girmene hiç gerek yok.Çünkü olmayan argümanlar.

Yarın bir gün görürüz tam olarak bir şeylerini ya gelir översin ya da gelirsin gömersin.

Kim kazanırsa kazansın çok zor bir dövüş olur. Ben Rayleigh'e hep iki kollu Shanks dedim bu zamana kadar. Lakin Shanks'a da ünvandan dolayı Mihawk>=Shanks dedim. Yine aynı mantıkla ve Mihawk'ın Kara Kılıç olayından ötürü oyumu Mihawk'a veresim geldi. Hee buna rağmen aklım hala Rayleigh'e kaymıyor değil. Kara Kılıç faktörü belirleyici olur.

Savaşı terk etmeye çalıştı Rayleigh yüzünü traş etti. Adam kendisi genç halimde olsam böyle olmazdı diyor. Ayyaş, eline kılıç almamış, yaşlı Rayleigh, Kizaru tutuyor neymiş ağzımızda sakız olmuş ? E kizaru hasar verdi mi ? Ne anlatıyorsun o zaman .d

(Senaryo açısından, daha tutacak adam yoktu da iyiymiş iyi güldüm.)
varsa tutacak orda adam söyle hacı o zaman gülmekle yorum yapacaksak 500 tane emoji atayım.
Kizaru troll karakter ciddi dövüşü yok adamın. Kılıç ustası da sanki kizaru övülüyor seride mihawkın attığı slashı hiçbir kılıç ustasının attığını görmedik. Adam dünyanın en iyi kılıç ustası ben sonuca bakarım. Ray hayattayken bu statü mihawkdaysa mihawk rayden daha iyi bir kılıç ustasıdır. Kaynak odanın verdiği statü.
Haydi bol şans.

Tabikii Ray hakkında çok bir şey görmedik,sen abartıldığınıda düşünebilirsin gerçekten çok fanı olan bir karakter ve yerine göre abartılıyor da olabilir.

Ama önce çocuk Marco'yu falan yensin,bunlara girmene hiç gerek yok.Çünkü olmayan argümanlar.

Yarın bir gün görürüz tam olarak bir şeylerini ya gelir översin ya da gelirsin gömersin.
Oda hikayeci bir adam bunu kabul ediyorum ama Wb'nin çocuklarını alt edememesi kadar büyük bir hayal kırıklığımı var, tamam kanon değil ama Oden'i de Gaban tutuyor. Hadi diyelim ki Oden'i Ray tuttu, yine vasat bir performans. Yani bunu gördükten sonra yok imparator yok amiralden güçlü... anlamsız bu tip yorumlar. Hatta amiralliği bile tartışılır.

Mesela Marco, benim gözümde amiral kulvarında bir adamdı ve mevcut sağ kollar arasında en güçlüsüydü, iki komutanla çarpıştıktan sonra, kayda değer bir hasar almadan perte çıktı. Bu vakitten sonra benim gözümde ne amiraldir ne de en güçlü sağ kol.

Bazı şeyleri anlamak için geç kalmamalı.

Nasıl bir amiral fanı Mihawk'ı bu kadar çok tutabilir lan ? Böyle yorumlarını görünce tuhafıma gidiyor. Forumda teksin kardeşim :alkis:
Mihawk 2-3 seneye kadar sağkol görülüyordu forumda. O zaman bile Mihawk'a Amiral diyenlerin en az yarısı bizlerdik yine. Tabii benim gibi üst düzey Amiral / Yonko gören azdır. Genellikle top tier diyorlar işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık