Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
varsa tutacak orda adam söyle hacı o zaman gülmekle yorum yapacaksak 500 tane emoji atayım.
Kizaru troll karakter ciddi dövüşü yok adamın. Kılıç ustası da sanki kizaru övülüyor seride mihawkın attığı slashı hiçbir kılıç ustasının attığını görmedik. Adam dünyanın en iyi kılıç ustası ben sonuca bakarım. Ray hayattayken bu statü mihawkdaysa mihawk rayden daha iyi bir kılıç ustasıdır. Kaynak odanın verdiği statü.
Haydi bol şans.
Yanlız konu Prime Rayleigh .d

Rayleigh'in kılıç ustası olup olmadığı gayet tartışılır da o toplara hiç girmeyeceğim

Oda hikayeci bir adam bunu kabul ediyorum ama Wb'nin çocuklarını alt edememesi kadar büyük bir hayal kırıklığımı var, tamam kanon değil ama Oden'i de Gaban tutuyor. Hadi diyelim ki Oden'i Ray tuttu, yine vasat bir performans. Yani bunu gördükten sonra yok imparator yok amiralden güçlü... anlamsız bu tip yorumlar. Hatta amiralliği bile tartışılır.

Mesela Marco, benim gözümde amiral kulvarında bir adamdı ve mevcut sağ kollar arasında en güçlüsüydü, iki komutanla çarpıştıktan sonra, kayda değer bir hasar almadan perte çıktı. Bu vakitten sonra benim gözümde ne amiraldir ne de en güçlü sağ kol.

Bazı şeyleri anlamak için geç kalmamalı.
Kral animeye bakarsak,tek parmak ile Marco'yu dumur eden Ray var.

Adamın karizmayı hiç bozmuyorlar ki xd

Mihawk 2-3 seneye kadar sağkol görülüyordu forumda. O zaman bile Mihawk'a Amiral diyenlerin en az yarısı bizlerdik yine. Tabii benim gibi üst düzey Amiral / Yonko gören azdır. Genellikle top tier diyorlar işte.
6 sene önce Mihawk'a yonkou dedim diye beni ülkeden çıkarıyorlardı aadfasff. Zaman kılıç lobisini ve severlerini hep haklı çıkardı çok şükür. Davamıza Oda çomak sokmazsa bu saatten sonra da sırtımız yere gelmez.

Kim kazanırsa kazansın çok zor bir dövüş olur. Ben Rayleigh'e hep iki kollu Shanks dedim bu zamana kadar. Lakin Shanks'a da ünvandan dolayı Mihawk>=Shanks dedim. Yine aynı mantıkla ve Mihawk'ın Kara Kılıç olayından ötürü oyumu Mihawk'a veresim geldi. Hee buna rağmen aklım hala Rayleigh'e kaymıyor değil. Kara Kılıç faktörü belirleyici olur.
Tayfa Zoro da dahil olmak üzere eskileri geçer bence. O yüzden Mihawk daha ağır basıyor.

O değilde bu Mihawk Shanks beklentisi konusunda millet çok pis patlayacak bence. MF'de şunu kesemedi buna tek atamadı diye sayıklayadursun millet. Cidden Mihawk>=Shanks çıkacak gibi geliyor bana da :ehe:

Tayfa Zoro da dahil olmak üzere eskileri geçer bence. O yüzden Mihawk daha ağır basıyor.

O değilde bu Mihawk Shanks beklentisi konusunda millet çok pis patlayacak bence. MF'de şunu kesemedi buna tek atamadı diye sayıklayadursun millet. Cidden Mihawk>=Shanks çıkacak gibi geliyor bana da :ehe:
Rayleigh'e dair bir şeyler görürsek anlarız(nah görürüz bu gidişle de...)

Shanks bence Bm'den de Kaido'dan da güçlü. Mihawk Shanks'dan da güçlü çıkarsa Rayleigh'den de güçlü çıkar yüksek ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık