Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Mihawka biçilebilecek seviyeler şunlar.
Eğer diyorsanız ki Mihawk ve Shanks denkti. Shanks kolunu kaybetti ve aradaki rekabet kayboldu. Mihawk > Shanks demektir ki bu durum. Bu da Mihawk'ı diğer İmparatorlardan da üstün yapar. Benim pek katılmadığım bir durum ama böyle bir yorumlamaya gidilebilir.

Diğer seçenek Mihawk ve Shanks bir ara denkti ama Shanks kolunu kaybettikten sonra İmparator olduğuna göre bir şekilde güçlenmiş oldu. Haki, Meyve buna artık siz ne diyorsanız bu da Mihawk ve Shanksla arasındaki farkı yarattı. (Shanks'ın iki kolu sağlamken, kendini Meyvesiz Teach'e çizdirdiğini unutmamak gerek.) Tabi bana göre bu Fatihin hakisidir ben Shanks'ın bu yetenekte ustalaşıp İmparator olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda Shanks > Mihawk'tan güçlü olur. Bu da onu İmparator veya üzeri olma zorunluluğunu aradan çıkarır. Bu durumda Zoro için ne ifade ettiğine bakılıp bir seviye biçilebilir bu şekilde bakınca Rayleigh ve Oden'in çok arkasında olmadığı ortaya çıkıyor bu da onu Yonko yakını yapar.

Son ve düz mantıklı seçenek Shanks ve Mihawk denk. Bu da İmparator gücünde yapar kendisini.

Ben ortadakine yakınım zamanla göreceğiz ne ligte olduğunu

adam tek takılıyor napsın tayfa mı toplasın bu saatten sonra yonkou olmak için
Bu saatten sonra toplamasına gerek yok, o seviyeye çıkıyorsa zaten toplayabilirdi o süreçte.
Dediğim gibi anlattığın şeyler imkansız ötesi bir durum.
Sen yine de inanabilirsin tabi. Öyleyse Zoro boşuna hedeflemiş bu adamı, Zoro'nun bu adamdan hiç bir artısı olmayacak demek seri sonu sana göre...

mihawk vs prime ray - ne olacağı belirsiz. berabere kalabilirler.

mihawk vs yaşlı ray - mihawk alır.

mihawkın imparator veya daha güçlü çıkma olasılığı yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık