Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh (Zirve) vs. Dracule Mihawk

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    147
İlla görmeye gerek yok.Sen görmek istiyorsun o yüzden sana sunacak bir argümanım yok.
Nasıl yani, ben görmek istiyorum da sen görmek istemiyorsun ve buraya kadar Mihawk'ın yaptıkları senin için yeterli mi anlamadım?

En iyi kılıç ustası unvanı her geçen gün değerini kaybediyor;

- Shanks' ın kılıç kullanıp dünyanın en güçlüleri Beyazsakal, Kaido, Big mom ve Karasakal ile aşık atması ama Mihawk' ın bu denklemde bahsedilmemesi.

- Wano neredeyse bitecek halen Mihawk'tan bahsedilmedi kılıç ustası diyari burası.

- Oda gidip Shanks'ı Kaido'ya hatırlattı, Mihawk yine yok.

- En son King ile Zoro'nun kılıç ustası muhabbeti tahtaya çakılan son çivi oldu. King açık açık kılıç ustası neymiş umrumda değil dedi neredeyse.

Bu şartlarda her geçen gün Oda birşeyin zeminini hazırlıyor demektir, şu Ace'in bile yaptığını Mihawk yapacak gidecek orada Yamato gibi üst düzey birisi ile kapışacak denmedi mi yani şunu Ace yerine Mihawk'a da yaptırabilirdi ama yaptırmadı. Bunun bir sebebi var çünkü Oda zamanında Mihawk'ı çok şişirdi beklentiyi yükseltti ve yanlış yaptığının farkına vardı bence.

Şimdi savaş lordu unvanını da Mihawk'tan aldı ve denizcilerle kapıştıracak ve hikayeye dahil edecek Mihawk gidip ya Yonko ve Denizcilerle aynı anda savaşa devam edecek ya Yonko'ya katılacak, yeni dünyada ikisini yapmak çok zordur, hem Yonko ile savaş hem denizcilerle savaş bu sebepten türlü türlü ittifak kuruluyor bence Mihawk'ta Shanks'a katılacak veya yeni dünyaya gitmeyecek ve ilk yarıda kendi çapında takılacak ve ana hikayeden kopacak.

Beklentiler belliydi, Jinbe'nin Moria'ya yaptığını en azından Mihawk Crocodile'a yapsaydı tabii ki çok farklı yorumlar olabilirdi sadece tek bir olay, eğer savaşmayacağım diyorsa hiç uğraşmayacaktı Vista'dan sonra, ardından halen savaşıyorsan sonunu getireceksin Daz Bones'a iki atıp sonra Crocodile'a karşı durmak olmaz olursa yorumlar da ona göre olur.

Nasıl yani, ben görmek istiyorum da sen görmek istemiyorsun ve buraya kadar Mihawk'ın yaptıkları senin için yeterli mi anlamadım?

En iyi kılıç ustası unvanı her geçen gün değerini kaybediyor;

- Shanks' ın kılıç kullanıp dünyanın en güçlüleri Beyazsakal, Kaido, Big mom ve Karasakal ile aşık atması ama Mihawk' ın bu denklemde bahsedilmemesi.

- Wano neredeyse bitecek halen Mihawk'tan bahsedilmedi kılıç ustası diyari burası.

- Oda gidip Shanks'ı Kaido'ya hatırlattı, Mihawk yine yok.

- En son King ile Zoro'nun kılıç ustası muhabbeti tahtaya çakılan son çivi oldu. King açık açık kılıç ustası neymiş umrumda değil dedi neredeyse.

Bu şartlarda her geçen gün Oda birşeyin zeminini hazırlıyor demektir, şu Ace'in bile yaptığını Mihawk yapacak gidecek orada Yamato gibi üst düzey birisi ile kapışacak denmedi mi yani şunu Ace yerine Mihawk'a da yaptırabilirdi ama yaptırmadı. Bunun bir sebebi var çünkü Oda zamanında Mihawk'ı çok şişirdi beklentiyi yükseltti ve yanlış yaptığının farkına vardı bence.

Şimdi savaş lordu unvanını da Mihawk'tan aldı ve denizcilerle kapıştıracak ve hikayeye dahil edecek Mihawk gidip ya Yonko ve Denizcilerle aynı anda savaşa devam edecek ya Yonko'ya katılacak, yeni dünyada ikisini yapmak çok zordur, hem Yonko ile savaş hem denizcilerle savaş bu sebepten türlü türlü ittifak kuruluyor bence Mihawk'ta Shanks'a katılacak veya yeni dünyaya gitmeyecek ve ilk yarıda kendi çapında takılacak ve ana hikayeden kopacak.

Beklentiler belliydi, Jinbe'nin Moria'ya yaptığını en azından Mihawk Crocodile'a yapsaydı tabii ki çok farklı yorumlar olabilirdi sadece tek bir olay, eğer savaşmayacağım diyorsa hiç uğraşmayacaktı Vista'dan sonra, ardından halen savaşıyorsan sonunu getireceksin Daz Bones'a iki atıp sonra Crocodile'a karşı durmak olmaz olursa yorumlar da ona göre olur.
Yok reis seni ikna etmek için mangadan bir şeyler göstermek lazım ama şu anlık mangadan gösterebileceğim bir şey yok.Benim içinde yeterli değil yaptıkları tabii .Ama benim sadece inancım var bir şeyler yapacağına.

Sana şurada kesin katılırım.Dünyanın en iyi kılıç ustalığı diye bir ünvan var ama nedense bu ünvan nedir,kimleri kapsar,nasıl en iyi kılıç ustası olunur gibi şeyler hakkında en ufak fikrimiz yok ya Oda'nın bir planı var ya da saçmalayacak .D

Cevap Ayyaş Reyli'nin ne zaman alkol krizine gireceğine bağlı. Dövüşün başında girerse Mifak emcükleyebilir mesela.

Bm mı bu sürekli krizlere girsin, kendini yerden yere atsın? :/

Adamın max yaptığı şey köle pazarında kendini satmak. Onu da dövüş sırasında yapmaz herhalde.
Adada anlık alkol krizine girdi diye Luffy'yi 6 ay erkenden terk eden adam bu. Ace'in idamına da tam gidecekken krize girince çözümü ekran başında şarapla TV keyfi yapmakla bulmuş. Güvenme bu kart zamparaya.

Adada anlık alkol krizine girdi diye Luffy'yi 6 ay erkenden terk eden adam bu. Ace'in idamına da tam gidecekken krize girince çözümü ekran başında şarapla TV keyfi yapmakla bulmuş. Güvenme bu kart zamparaya.
Adamın gençliği dövüş diye yanıyor ya.

Bir de mihavk a bak;
Hüüü ben kızıl saçla vs atıcam diye anlaşmadım hüüü vista lütfen dövüşü erteleyelim... :/

Sengoku'ya siz çağırdınız diye gelmedim, merak ettiğim korsan var diye kıvıran adam bu. :s

Zoro'nun dünyanın en güçlü kılıç ustası olması için yenmesi gereken adam Mihawk, bunu başardıktan sonra aynı zamanda korsanlar kralının sağ kolu olacak. Yani bu durumda 2. jenerasyon Rayleigh gibi bir şey oluyor. Sonraki nesilin daima bir önceki nesilden daha güçlü olması gibi bir shounen klişesi olacağı için Zoro'nun hem Mihawk'ı hem Rayleigh'i geçmesi gerekiyor. Bu durumda ikisinin de çok net bir şekilde aynı ligin adamı olduğu görülüyor. Mihawk burun ucu gibi çok küçük bir farkla daha önde gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık