Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Oden saldırdığında Gaban'la beraber saldırma niyetindelerdi.Bu fikir verebilir mi bilmiyorum ama kılıç ustalığı konusunda Oden daha iyi.Haki konusundada Ray daha iyidir ama bilemiyorum.
Kalbim Oden dediği için Oden'e bastım.Yoksa jinbei ile ace savaşı gibi olur günler sürer galip çıkmaz.

İş Odaya kalırsa berabere kalırlar.
Luffy severlere göre Ray alır.
Zoro ve Wano sevenlere göre Oden alır.
Ama mangaya bakarsak Wb'nin tayfa Roger'ın tayfa berabere kaldı. Bu yüzden yenişemezler.

Üye silindi 1004

Sniper sahnesine iyi bak.Yakışmadı böyle Oden’in hakkını yemek. :/ Gözlemi sağlam Sanji gibi sniper algılıyor.Bariyer mangakanın senaryo için keyfi davranışı biraz saçmalaması.Akış hakisi yok demişsin var hepsi Hyogoro biliyordu.
Sniper algılamakta ne var ciddi misin ya? Adam daha burnunun uçundaki duvarı algılayamıyor. Adam daha Mane Mane kullanıcısını sezemiyor.

Deli gibi hızlı zirve Kizaru’yu tutuyor adam. Bi ada içersindeki tüm canlıları baştan sona görüyor. Cidden Oden’in hakilerinin Ray seviyesinde olduğunu mu düşünüyorsun?

Sniper algılamakta ne var ciddi misin ya? Adam daha burnunun uçundaki duvarı algılayamıyor. Adam daha Mane Mane kullanıcısını sezemiyor.

Deli gibi hızlı zirve Kizaru’yu tutuyor adam. Bi ada içersindeki tüm canlıları baştan sona görüyor. Cidden Oden’in hakilerinin Ray seviyesinde olduğunu mu düşünüyorsun?
Tek alanla yargıya varmak olmaz.Görüldüğü kadarıyla Oden fiziksel güç,b.haki ve kılıç ustalığında önde görünüyor.Enma gibi bir kılıcı var.Kral haki muamma.Ancak irade konusunda daha önde gibi.Ve D. olma ihtimali var.Kaido ömrü boyunca tek yara almış onu da Oden vermiş.Kaido’nun imparatorlara saldırdığı geçiyor yonkolar bu yarayı verememişler.

Ray'in haki konusunda Oden'den geri olduğunu hiç sanmıyorum.İleri silahlanma sahibi Ray.Muhtemelen ileri düzey gözlem hakisi de vardır.Ben geleceği görebildiğini düşünmüyorum ama.

Üye silindi 1004

Tek alanla yargıya varmak olmaz.Görüldüğü kadarıyla Oden fiziksel güç,b.haki ve kılıç ustalığında önde görünüyor.Enma gibi bir kılıcı var.Kral haki muamma.Ancak irade konusunda daha önde gibi.Ve D. olma ihtimali var.Kaido ömrü boyunca tek yara almış onu da Oden vermiş.Kaido’nun imparatorlara saldırdığı geçiyor yonkolar bu yarayı verememişler.
Kaido’yu yaralaması çok da bir şey ifade etmiyor. Bilmem kaç defa yakalanmış adam. Bu kadar çok yakalandığına göre yenilmez değil. Diğer Yonkouları muhtemelen indirmiştir. Beyazsakal baya ezerek yener gibi duruyor. Fakat yara verememesi Oden’den güçsüz olduğu anlamına gelmez.

Hiçbir hakide Ray’den daha olmadığına eminim. Garp, Sengoku ve Edward’dan sonra gelen adam Ray. Garp ve Sengoku’yla kıyaslanıyordu Ray. Oden’i Garp’la veya Sengoku’yla kıyaslayabilir miyiz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık