Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
Öyle. Ne Hyogo ne de Oden içten patlamalı yapamıyor. Hyogo kendisi diyor. Senin yaptığın benimkinin ötesi diye.

Ray bence fazla küçümseniyor. Bu adam serideki en iyi haki kullanıcılarından birisi.

Ya Hyogo içten patlatamıyor işte. :D Kendisi bu görünmez hakiyi saldırıda ve savunamda kullanabilirsin diyor, ama senin yaptığın benimkinin ötesinde düşmanı içten yok ediyorsun diyor.

Farklı konsept deme nedeni ise isim manasında. Neyse ya mangada net işte. :D

Valla bilmiyorum artık haklı da olabilirsin.Ama net vermemiş bu konuları.Sentomaru daha 2 sene evvel öyle vurunca kadran yemişe dönüyordu Luffy.Madem öyle iki saat Luffy bunu yapmayı niye denedi diye sorarım.Bunu yapabilirsem Kaido'nun derisini aşabilirim diyor.Yani file yapılan şeyle derisini aşmayı planlıyor.Bunlar kafa karıştırıyor işte.

Valla bilmiyorum artık haklı da olabilirsin.Ama net vermemiş bu konuları.Sentomaru daha 2 sene evvel öyle vurunca kadran yemişe dönüyordu Luffy.Madem öyle iki saat Luffy bunu yapmayı niye denedi diye sorarım.Bunu yapabilirsem Kaido'nun derisini aşabilirim diyor.Yani file yapılan şeyle derisini aşmayı planlıyor.Bunlar kafa karıştırıyor işte.
Yahu Kaido'ya gelince zaten bu teknik aklına geliyor. :D Oda'nın kötü kurgulamasına bağlıyorum ben.

Bu arada bence Hyogo'nun tekniğiyle de zarar veren çıkabilir, ama haki seviyesi iyi olması gerekiyor. Oda Luffy'e vermişken gelişmiş versiyonunu da vereyim demiştir. Yoksa bir amiral içten patlamalı tekniği yapamadığı için Kaido'ya zarar veremeyecek değildir.

Şu oden'e nasıl B. hakisi iyi demezsiniz anlamıyorum. Zoro'nun kolunu brook kolu yapan kılıcı adam çocukluğundan beri kullanmış. Üstüne aynı kılıçla 5 gün boyunca kaidou ile savaşmış. B. Hakisi kesinlikle ray'den iyidir.

Akainu vs Oden'e göre çok daha adil bir vs. Ha bence yine ray alır orası ayrı ama muhtemelen akainu vs aokiji gibi bir vs yaşanır.

Rayleigh vs Akainu ne olur acaba ?
Rayleigh'ide tam bilmiyoruz ki ama oda efsane sayılan karakterlerden biri,Oden ile zorlu vs olur bence.
Akainu derdim, Rayleigh'i bir tek Fujitoranın önünde görürüm sanırım bilmiyorum. Çok gitgelli karakter, flashbackte iyice görmek isterdim, 3 gün dövüştü çocuklarla diye geçildi herif

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık