Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Kozuki Oden

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    235
20 yıl öncekinden çok daha kuvvetliler diye geçiyor.Hangi bölüm olduğu merak ediyorsan son bölümlere bakman yeterli.Yanlış hatırlamıyorsam Sengoku kayaları denizcilere anlattığı sahneydi.Kaido Oden in saldırdığı dönemde zayıftı.
O bahsettiği 38 yıl önce ve ayrıca 957 de söylüyor.

Sınırına ulaşmış Oden aksilik olmadığı takdirde Kaido'yu yenebiliyor gayet.Buraya kadar sorun yoksa Ray tabiki yener demenin cevabını neye dayandırıyon konu o
Ray'i daha güçlü görmemden.
Üzgünüm ama sınırına ulaşmış oden bile kaido'dan güçlü. Ayrıca sen niye hala o avatarı kullanıyorsun? Oden düşmanına yakışmaz o avatar.:artiz:
Oden düşmanı mı öldük şimdi de.Bu forumda her gün yeni bir şey öğreniyorum :D

Son düzenleme:
Kaido zayıftı olayını çok yanlış anlamışsınız ayrıca.20 sene önce de çizimlerden çok güçlü olduğunu görüyoruz.4.5 etmez 3 milyar eder.Oden 3 milyarlık adamı deşmiştir yani.Ray'in de 3 - 4 milyar ötesine gidebileceği şaibeli.Ben sanmam maksimum sınırı o olur çok güçlüyse bile.
İçten patlamalı hakiyi Yakuza lideri de yapamıyor. Sadece Luffy ve Ray'de gördük. Yakuza liderinin yaptığı bir alt tekniği. İçten patlamalı hakiyi özel kişiler yapıyor galiba, geleceği görmek gibi.
Buna geçen yazamadım şunu düzeltelim.

Hyogoro Ryou kullanıyor ki bu içten patlatma denilen şey.Luffy kelepçe çözerken bunun ikinci aşamasını kullanıyor.Rayleigh'in yaptığı gibi.

Yani Ray ve Luffy Ryou versiyon 2 kullanıyorlar.Yakuza liderinin kullandığı yerde Oden de ilk versiyonu her türlü kullanıyordur.Oden düz haki kullanıcısı değil yani.

Kaido zayıftı olayını çok yanlış anlamış

Buna geçen yazamadım şunu düzeltelim.

Hyogoro Ryou kullanıyor ki bu içten patlatma denilen şey.Luffy kelepçe çözerken bunun ikinci aşamasını kullanıyor.Rayleigh'in yaptığı gibi.

Yani Ray ve Luffy Ryou versiyon 2 kullanıyorlar.Yakuza liderinin kullandığı yerde Oden de ilk versiyonu her türlü kullanıyordur.Oden düz haki kullanıcısı değil yani.
Ryou dediğimiz şey içten patlama demek değil. Wano'da hakiye Ryou deniliyor. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık