Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Jack

Rayleigh vs Jack

• Kullanılan toplam oy
    211
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere durdurduysa ki onda da saldırısını engellemedi sadece Kizaru'nun trol hareketiydi. Ondan sonra Luffy'lere saldırınca niye engellemiyor.

Misal Akainu bir daha Coby'e dalsa Shanks engeller. Kizaru bir daha Luffylerin oraya gitmeye yeltense Rayleigh engellerdi. Aynı şekilde Kizaru bir daha Wb'ye saldırmaya yeltense Marco engellerdi.

Ama Beckman sadece izliyor. Dediği lafı yiyor görevini başaramıyor,Luffy'nin hayatını tehlikeye atıyor.
Dediğim gibi saldırısını çoktan gerçekleştirdi zaten kendide diyor hala dövüşmeyemi niyetlisin diye yani kendiniz de bunu biliyorsunuz ama neyin çabası bu anlamadım.

Dediğim gibi saldırısını çoktan gerçekleştirdi zaten kendide diyor hala dövüşmeyemi niyetlisin diye yani kendiniz de bunu biliyorsunuz ama neyin çabası bu anlamadım.
Bir kere parmağıyla saldırmaya deniyor ama Beckman kıpırdama diyince duruyor. Sonra ise yeniden saldırıyor. Aynı saldırı değil.
Beckman'ı takmıyor yani. Beckman'da hiçbirşey yapamıyor.

Önem verilen bir karakter olsa orada Kizaru ona yeltenemez hadi yeltendi o saldırı oraya varamazdı. Örnekleri verdim.

Sanırım seninle bir türlü anlaşamıyacağız neyse Beckmann'ın orda anlık olması Luffy'nin hayatını bana göre kurtardı sana göre şans eseri olsun.
İlk başta kurtardı bunu kabul ediyorum ama sonraki saldırıda hiçbirşey yapamadı.

Misal Akainu bir daha Coby'e dalsa Shanks engeller. Kizaru bir daha Luffylerin oraya gitmeye yeltense Rayleigh engellerdi. Aynı şekilde Kizaru bir daha Wb'ye saldırmaya yeltense Marco engellerdi.

Ama Kizaru bir daha saldırınca Beckman engelleyemedi. Sen Shanks'in Kizaru'ya gidip kıpırdama dedikten sonra saldırabileceğini düşünüyormusun. Saldırdı diyelim Shanks sence bakmak ile mi yetinir. Savaş açmamak derdi olduğunu düşünsek bile nasıl Akainu'yu durdurduysa Kizaru'nun saldırısını da durdururdu.

Güçlü karakterler dediği sözü yerine getirir. Genel manga dinamiği.

Aynı şekilde Rayleigh'te engelleyemeseydi ve Kizaru,Luffylerin yanına gitseydi onun için de vasıfsız derdim. Ama Kizaru bir daha ona yeltenmiyor bile. Yeltendiğinde yanağına çiziği yiyor sonuçta.

Konu ile alakasız ama bir diğer önemli nokta ise. Rayleigh'in genç olsam seni geçip Luffy'lere yardım ederdim demesi.
Buradan açıkça şu anlam var. Ben bu yaşımda seni engelleyebiliyor ve oraya gitmene mani oluyorum ama genç olsaydım senin yapamadığını yapar ve seni geçip oraya giderdim demek.

Yani yaşlı Ray ile Kizaru'nun arasında bir tık fark var desek genç Ray ile Kizaru'nun arasında bundan daha fazlası var.

Son düzenleme:
beckmanı gömmeyelim.. ne de olsa yonkou sağ kolu.. diğer yonkou as adamlarından üst gömlekdir.. ama 1 ama 2..

Sanırım bunun dergide 18 sayfalık bir kotası olan manga olduğunu unutuyoruz. Oda kızılsaç korsanlarından hiç birinin güçlerini göstermek istemedi, tanıtım için önemli olanlara birkaç panel ayırıp devam etti. Orada aynı anda çok fazla kişi dövüşüyordu ve onların olaylarına döndük.

Oo şaşırttın. Böyle düşünmeni beklemiyordum. Şimdi Densetsu'yla giriştiğiniz koyu muhabbetler anlam kazandı :D
Mihawk - Shanks tartışıyoruz onla genelde. Op'ta fanı olduğum karakter yok. Ama şu adamın amiral etmediği hatta Jack etmediği yazanları görünce sinirim zıplıyor. Güç sıralaması yapılıyor Roger -100, WB-99, Garp-95 sonra 4 tane de yonkou sonra da amiraller diye ilk 10 yazılıyor. Luffy'nin G4 ile denk olduğu hayvanları adam tek eliyle yeniyordu. Bu adamın amiral etmesi için Kizaru'nun gözüne inşaat demiri mi sokması lazımdı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık