Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 98 27.7%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 237 66.9%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 7 2.0%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    354
Otlakçı seçeneği olsaydı işaretleyebilirdim. Astım hastasıyım ama şu sigaranın dumanını üflemeyi seviyorum :D

Sana çok şaşırdım :(

Sen ne anlarsın :(

En güzel cevap benim için. Puroya başladım ahahahhaha.

Onu sarmakla uğraşılır mı ya :(
Ayrıca iyi yapamazsan doyurucu da olmaz.
Valla bi kaç ay öncesine kadar bende bilmiyordum sarmayı şimdi millete sarar oldum. Tütüne geçtiğimden beri sigarayı azalttım. Günde bi paket içen ben artık on onbeş arası gidiyorum. Fabrikasyon içince de boğazım tahrik oluyor artık alıştım tütüne. Tavsiye ederim hem fiyat hem azaltma konusunda. Sarı drum da içtiğim tütünler arasında en beğendiğim.

Nickimden farklı olarak ben de içmiyorum. Daha doğrusu bıraktım. 11 yaşında başlamıştım. 10 yıl aksatmadan günde iki paket, Bazen üç paket içtim. Sonra üniversitede bıraktım. Askere gidene kadar 5 yıl içmedim. Askerde iken dışarıda çok sorun vardı can sıkıntısından yeniden başladım. Bir yıl içtikten sonra, yeniden bıraktım. Bir aydan fazla oldu.

Bir kaç kere bıraktım, tekrar başladım.. Zaten bıraktım demek için en azından 14 ay içmemek lazımmış.. Bizimki o kadar sürmedi ama bırakır bırakmaz etkisini hissediyorsun, 1-2 ay sonra da vücut acayip toparlıyor, daha ilerisini göremediğimden sonraları nasıl bilmiyorum.. Tekrar bırakma niyetim var, hasta olmadıkça sağlıklı olmanın değerini ne yazık ki anlayamıyoruz..

Camel

Iciyorum.Bende icmeden once nasil birakamiyorlar falan derdim ama
simdi kendim birakamiyorum:D

Ama birakamamin sebibi cevremdekiler.
Unverstede icen içene ve dolayisiyla bende
gorunce icmek istiyorum.
Eve gecince pek icmiyorum 2-3 dal.
Arada hic icmedigim oluyor.

-Mavi lark

İçmiyorum içenlerede ayrı gıcık oluyorum.Basit bir zevk uğruna diğer insanların sağlığını bozmaya hakkınız yok fakat malesefki ülkede ya da dünyda bu denli düşünceli insanda yok.İnsan kendi varoluşu yok etmeye meyilli olduğu gibi kendi etrafındakileride kendi gibi çukura sürükleme çabasında hep...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık