Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Shutenmaru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O-kikunun shuten maru olduğunu düşünüyorum.Ama eline sağlık.:good:
Son bölüm, aynı kişi olmadıkları netleşti bence.

Teoriye gelirsek, okuması oldukça keyifli ancak tutma olasılığı yok bana göre. Amiral gönderilmeyen yere koramiral göndermezler. Kendi iradesiyle memleketine gitti desek yine olmaz. Sentoumaru kişilik olarak boşboğaz, düşünmeden konuşan birisi. O yüzden 1 gün bile sır saklama ihtimali yok. Velhasıl yeni bir karakter ve grup çikacak bana kalırsa.

Son bölüm, aynı kişi olmadıkları netleşti bence.

Teoriye gelirsek, okuması oldukça keyifli ancak tutma olasılığı yok bana göre. Amiral gönderilmeyen yere koramiral göndermezler. Kendi iradesiyle memleketine gitti desek yine olmaz. Sentoumaru kişilik olarak boşboğaz, düşünmeden konuşan birisi. O yüzden 1 gün bile sır saklama ihtimali yok. Velhasıl yeni bir karakter ve grup çikacak bana kalırsa.
Netleşti derken neyi kastediyorsun. Dikkatimden bişey mi kaçmış?

İşin kötüsü sırların yarısının açıklanmadan, okurun hayal gücüne bırakılacağını düşünüyorum.
Zaten bugünden itibaren tüm sırları tek tek açıklamaya başlasa bile 5 yıla anca bitirir. O yüzden ben de ana konular hariç çoğunu ucu açık bırakacak diye düşünüyorum.

Netleşti derken neyi kastediyorsun. Dikkatimden bişey mi kaçmış?

1 Shutenmaru için adam deniyor yani erkek.
2 O kiku Robinin Kuma ismini duyduğu zamanki gibi aklından Shutenmaruyu düşünüyor ve bir famla terliyor. Yani ya shutenmarunun korkutucu namini duymuş ya da tanıdığı için endişeleniyor. Bence ilki.

Holdemin sözlerini Ingilizceden Türkceye cevirince öyle bir kelime çıkmış. Japoncadan Türkceye veya Ingilizceye ceviren bir arkadaş aksini ileri sürerse işler değişir.
Hacı, orada Shutenmaru'nun en iyi adamı diyor, Shutenmaru en iyi adamdır demiyorki. Japon-İng-Tr arası geçişlerde hatalar olabiliyor ama bu kadar kritik bir hatanın olabileceği söz konusu değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık