Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Sürekli aynı döngü yaşandığı için ilk sezonu izleyip bırakmıştım. Şu baba-oğul ara sıra pişirdikleri ve kimsenin beğenmediği ahtapot bacaklarının bir numarası çıktı mı?

Soma 204 Spoiler:
204: Erina'nın Kararı

Buluşma Yeri

Soma ve arkadaşları buluşma yerine gelir ama Azami ortalıkta görünmüyor. Daha sonra bizimkiler Azami'yi karlı dağdan kayak yaparak kendilerie doğru geldiğini görüyor.

Azami: En yakın helikopter pisti dağdakiymiş.

Azami ile buluştuktan kısa bir süre sonra Saito ve Elit 10'un geri kalanları buluşma yerine geliyorlar.

Soma Eizan'a selam veriyor.
Eizan: Seni mahvedeceğim.
Soma: ..Ehh
Soma: ...
Nene: (Basit bir öldürma niyeti.)

Daha sonra Nene'nin moderatörlüğünde toplantı başlıyor.

Karşılaşma için kullanılacak mekan Rebun Adası'nın güney ucunda bulunuyor ve karşılaşma içinde özel bir ortam sağlanacak.
Soma: Yani bir gösteri düzenlemek istiyorsunuz.
Takumi: Elbette asilerin kaybedeceği bir gösteri...

Senzaemon: Kazanan taraf Elit 10'un yerini alacak, öyle değil mi?
Azami: Buna itirazım yok.

Daha sonra Azami, Joichiro'nun 50 vs 1 yaptığı karşılaşmayı örnek göstererek asilerin tarafındaki katılımcıların sayısında sınır olmamasını öneriyor.
Azami: Eğer daha fazla katılımcı bulabilirseniz 50 hatta 100 öğrenci toplamanız bence sorun değil. Gerçi sizin tarafınızdaki bir çok öğrenci zaten atıldığı için bunun sizin için çok zor olacağını varsayıyorum.

Azami asilerden alınan öğrenci kimlik kartılarını çıkarır ayrıca Elit 10'dakiler de yendikleri asilerin öğrenci kimlik kartlarını çıkarır.
Azami: Bu onların Totsuki öğrencisi olduklarını ispatlayan bir semboldür. Yani bu kartlar onların hayatları olarak tarif edilebilir.
Tsukasa: Merak etmeyin onlara iyi bakıyoruz. Onları geri getirmek istiyorsanız bize meydan okuyun. Biz de sizinle savaşacağız.

Azami: Ah doğru ya önemli bir şeyi söylemeyi unuttum. Erina-kun sen tabii ki ekibimizin bir parçasısın, değil mi?
Erina: ...!
Soma Azami ile bu konu hakkında tartışıyor ama Azami, Erina Elit 10'un bir parçası olduğu sürece Central'ın da bir üyesi olarak kabul edileceği konusunda ısrarcı.
Azami: Evden kaçışın artık sona erdi Erina. Babanın yanına geri dön. Bencilce hareketlerine artık müsamaha gösterilmeyecek.
Erina: ...Baba

Erina'nın Flashbacki
Erina liseye başlamadan önce Elit 10'a katılmış. Bunun anlamı Erina Azami'ye ait olan önceki rekoru kırmış oldu.

Başka bir Flashback
Azami, küçük Erina'nın beynini yıkıyor.

Flashback Biter
Erina: Senin amaçlarını anlıyorum baba. Durum buysa Elit 10'dan ayrılacağım. Bundan böyle...ben sadece... Ben sadece Nakiri Erina'yım.

Eizan: Ne kadar aptalca... Elit 10 olarak pozisyonunu ziyan ediyorsun.
Erina: Bunu yapmazsam nasıl olurda kalbimin derinliklerinden onların arkadaşı olduğumu söyleyebilirim.
Azami: Erina!

O nasıl bir anketti yahu, gözlerim kanadı resmen. Aslinda olması gereken, biraz da kendi sıralamamı yapayım ben en iyisi.

1. Soma Yukihira
2. Erina Nakiri
3. Alice Nakiri
4. Shinomiya Kojiro
5. Takumi Aldini
6. Rindo Kobayashi
7. Ryo Kurokiba
8. Hayama Akira
9. Mito Ikumi
10. Megumi Tadokoro

O nasıl bir anketti yahu, gözlerim kanadı resmen. Aslinda olması gereken, biraz da kendi sıralamamı yapayım ben en iyisi.

1. Soma Yukihira
2. Erina Nakiri
3. Alice Nakiri
4. Shinomiya Kojiro
5. Takumi Aldini
6. Rindo Kobayashi
7. Ryo Kurokiba
8. Hayama Akira
9. Mito Ikumi
10. Megumi Tadokoro
Ryo'yu Alice'in altına koyup Megumi'yi tamamen şutlarsak benim listem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık