Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Erina'nın babasının ortaya çıktığı ve baştaki 10'lunun başkana ihanet ettiği bölümlerde aeriyi bırakmıştım. O hikaye bitti mi acaba? Bittiyse seriye tekrar başlıycam.

Ayrıca hangi bölüme denk geliyordu Erina'nın babasının gelişi?

Soma 202 spoiler:

Erina Joichiro'nun niyetini anlamaya çalışıyor ama Joichiro Erina'yı şaşkına çeviren bir krep yapıyor.

Elit 10'lu trenledeler:
Saito ve Momo isyancıları yenmek için bir fırsat yakaladıklarından dolayı heyecanlılar.

Eizan: Ne olursa olsun Soma'yı ezecek kişi benim!

Nene telefonda Azami ile konuşuyor ve Elit 10 üyelerinden sadece dördünün mü isyancılarla kapışacaklarını soruyor.
Azami: Ama bu harika bir fırsat bu nedenle hadi kendimizi gösterelim.

Soma sonunda Joichiro'nun niyetini kavrayıp pişirmeye başlar.
Soma patatesleri çok inceltip peynir ve Chirimenjako (kurutulmuş sardalya yavrusu) ile pişirerek Erina'yı iyice şaşkına çeviriyor ama Erina Kutup Yıldızı'ndaki günlerini hatırlıyor.
Erina: Gülünç fikirlerin çatışması kimsenin hayal edemediği bir çözümle sonuçlanır.
Erina ikisinin çok şey yaptığını fark etti ve birden bire Joichiro ve Dojima'nın yüzüne gülümseme getiren bir bitfek pişirmeye başladı.
Dojima: Nihayet onun eğitimi gerçek manada başlamış gibi görünüyor.

Sahne Değişir:

Azami astına Joichiro ile iletişime geçmesi talimatını verir. Ona gerçek karışlaşmadan önce kısa bir toplantı yapıp Regiment De Cuisine'in tam kurallarını tartışacaklarını söylenmesi istenir.

Sahne Değişir:
Saiba'nın takımı pişirmeyi bitirdi.
Erina'nın yüzünde memnun bir ifade var.

Elitten kimler çıkacak acaba Eizan sen hala ne konuşuyorsun anlamadım ben yani.... Rindou çıkmayacak bence ama gene de bakalım şimdiye kadar gösterilmeyen elitler çıkacaklar tahminen ...

Ayı Momo eğer ciddileşirse, kılıç elemanla işler sıkıntı olur. Tsukasa zaten yenilecek gibi durmuyor. Bunların gücü ancak Eizan gibilerine yeter.

http://serimanga.com/manga/shokugeki-no-soma/202/1

Kebap Fansub çalışmalarını önce bu sitede yayınlayacağını feys sayfasında söylemişti. Diğer paylaşım yapılan yerlere 2 hafta geç yükleyeceklermiş. Denk geldim, bilgilendireyim dedim. Keyifli okumalar.

Not: Söylemeyi unuttum. 201. bölümü de oraya eklemişler. Bilginize.

Son düzenleme:
Soma 203 Spoiler:
Popülerlik Anketi Sonucu:

01) Erina (3350 oy)
02) Hisako (3081)
03) Alice (3042)
04) Soma (2795)
05) Megumi (1862)
06) Shinomiya (1669)
07) Rindou (1353)
08) Takumi (1207)
09) Ikumi (743)
10) Hayama (737)

Senzaemon: Şimdi iki takımda birbirlerinin yemeklerini tadacak ve kapışmanın sonucunu bu belirleyecek.

Senzaemon daha sonra öğrencilere daha iyi olan yemeği işaret etmelerini söyler. Soma ve Erina Dojima Takımı'nın yemeğini, Takumi ve Megumi ise Saiba Takımı'nın yemeğini işaret eder.

Tanrı'nın Dili rakip yemeği işaret edince etraftaki kalabalık hafif panikliyor. Erina, Dojima Takımı'nın yemeğinin tat, koku ve görsellik olarak son derece yüksek kalitede olduğunu ve yemeklerinin aynı seviyede olmadığını söylüyor. Erina ayrıca kendi yemeklerini önceden tadacak kadar zamanları olmadığı için üzüntü duyuyor.

Takumi ise Erina'nın sözlerini kabul etmiyor ve Saiba Takımı'nın Hachis Parmentier'ini anlatıyor:
Soma, Joichiro'nun patatesleri kreple sarmaya niyetli olduğunu farketti. Soma da bu yüzden kreple sarmak için peynir, patates ve Chirimen Jako kullanarak bir "Pomme Galette" yaptı. Bu da Hachis Parmentier'e kimsenin genelde tadamayacağı bir "yumuşaklık" ve "gevreklik" kazandırdı. Ayrıca Erina'nın Bordeaux şarabı ile pişirdiği biftek de zar şeklinde dilimlenerek kreple sarıldı.

Erina daha önce kendisinde böyle bir düşünce yöntemi olmadığı söylüyor ama Soma, Takumi ve Megumi Erina'yı yemek pişirirken çok neşeli göründüğü için övüyor bu da Erina'nın kızarmasına neden oluyor. Senzaemon'un da yüzünde koca bir gülümseme var.

Senzaemon: Regiment De Cuisine'de mükemmel bir takım çalışması sergilemek için her bir takım üyesinin sahip olduğu gücü kavraması çok önemlidir. Bu aşamaya gelebilmek için sayısız zorluğun üstesinden gelmek gerekli. Ve sizler şuanda bunu bir kez daha teyit ettiniz. Görünüşe göre bu mücadele ile ilk hedefimize ulaştık.

Senzaemon: Çok ilginç bir yemekti Erina! Çok eğleniyor gibiydin.
Erina: (Siz de mi, Büyükbaba!?) Bu ikisi beni bu işe kışkırttı. Normalde asla böyle bir şey yapmazdım.
Senzaemon: Evet... Her ikisi de birbiriyle her zaman bu şekilde etkileşim kuruyor. Böyle kapışmak hayatlarının br parçası olmalı. Bu yüzden bu mücadelede Soma korkmadan yemeğini Joichiro'ya sunabildi.
Erina: Ama birisi ebeveynine karşı bunu nasıl yapabilir? Böyle bir hareketin soruna neden olacağını düşünürdüm ve şımarık bir çocuk gibi hareket etmekten kaçınırdım.
Senzaemon: Neden bu sefer şımarık bir çocuk gibi davranmıyorsun?
Erina:... Büyükbaba?
Senzaemon: Siz ikiniz baba ve çocuksunuz. Bazen ben merkezli bir çocuk gibi hareket etmeyi öğrenmek zorundasın, Erina.

Senzaemon'un sözleri Erina'yı düşünmeye sevk ediyor.

Sonraki Gün: Azami, Tsukasa ve Rindou buluşma yerinde toplanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık