Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Bu bölümleri idrak edemiyorum la :D şimdi bu adam kötü yemekler yapmaya başlamış. Sonra değişmeye mi başlamış. Arada ki bağlantıyı çözemedim .. :D
Kafasına göre yemek yapıyormuş, bazen çok kötü genelde süper tabi. Kimseyi iplemiyormuş. Daha belli değil ama kesin kız davası var. Biraz daha gösterirlerse anlarız.

http://mangastream.com/r/shokugeki_no_souma/195/3875/14

" What kind of cooking do you plan on next ? "

Bu cümle anlamak için yeterli sanırım. Ayrıca manganın başlangıç bölümlerinde Soma akademiye gittiğinde babasıyla telefonda konuşması vardı. Sanırım "kadın mevzusu" dediğiniz de oydu. Daha önce yazmıştım bu sözlerimi ama şimdi tekrar yazayım dedim.

Souma'nın anası Blue dedikleri yarışmada Jouichirou'yu yenecek, Jouichirou imana gelecek. Souma'nın anası doğum esnasında ölecek.
Alternatif: Souma'nın anası yarışmanın hakemlerinden biri çıkacak. Jouichirou yemek beğendiremeyecek, uzun uğraşlar sonucu kadının ağzına layık yemek yapacak sonra da Souma'yı...

Souma'nın anası Blue dedikleri yarışmada Jouichirou'yu yenecek, Jouichirou imana gelecek. Souma'nın anası doğum esnasında ölecek.
Alternatif: Souma'nın anası yarışmanın hakemlerinden biri çıkacak. Jouichirou yemek beğendiremeyecek, uzun uğraşlar sonucu kadının ağzına layık yemek yapacak sonra da Souma'yı...
O zaman niye iğrenç yemekler yapmaya başlamış ki çok garip stress den falan mı ki :D ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık