Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Fazla abartmışlar ya. Biraz rahatsız etti beni. Bu kadar da olmasaydı keşke. Adam resmen olimpiyatlardaki Amerika milli takımı gibi her şeyini ortaya koymasa da fark atmış herkese.
Eee ne sandın Joichirou bu adamın ismi. Belliydi op çıkacağı. Azami resmen orgazm oluyor ismini söylediğinde. Bana ettirdiğin cümleye bak.:S

Eee ne sandın Joichirou bu adamın ismi. Belliydi op çıkacağı. Azami resmen orgazm oluyor ismini söylediğinde. Bana ettirdiğin cümleye bak.:S
Kendi fantazin hiç bana suç atma. :S
Sorun da o, ikinci olmaz en iyisi olur falan tamam ama bu kadarı biraz işin tadını kaçırmış. Luffy'nin babasının zamanında Kknın patronu olması gibi bi şey bu ya da Narutonun direkt tavşanın oğlu çıkmasıyla aynı benim için. İşin tadını kaçırmış bu kadarı.

Kendi fantazin hiç bana suç atma. :S
Sorun da o, ikinci olmaz en iyisi olur falan tamam ama bu kadarı biraz işin tadını kaçırmış. Luffy'nin babasının zamanında Kknın patronu olması gibi bi şey bu ya da Narutonun direkt tavşanın oğlu çıkmasıyla aynı benim için. İşin tadını kaçırmış bu kadarı.
Bence sıkıntı yok. Hele bu seri için. Özellikle Manga'da denemenin çalışmanın usanmadan tekrar etmenin anlamını kavratmaya çalışıyor. Bu noktada ana karakterin diğer karakterler gibi sıradışı özellikleri yok. Birisinin burnu çok iyi birisinin gözleri felan filan.

Bu noktada şimdi Saiba bile onun asıl yeteneğinin sürekli olarak merak etmesi yeni şeyleri denemeyi istemesi olarak nitelendiriyor. Babada öyle gibi duruyor.

Bence sıkıntı yok. Hele bu seri için. Özellikle Manga'da denemenin çalışmanın usanmadan tekrar etmenin anlamını kavratmaya çalışıyor. Bu noktada ana karakterin diğer karakterler gibi sıradışı özellikleri yok. Birisinin burnu çok iyi birisinin gözleri felan filan.

Bu noktada şimdi Saiba bile onun asıl yeteneğinin sürekli olarak merak etmesi yeni şeyleri denemeyi istemesi olarak nitelendiriyor. Babada öyle gibi duruyor.
Kim şaşıracak artık Soumanın yaptığı herhangi bi şeye? Çıtayı o kadar yukarı koydu ki Souma anca milleti eze eze geçer babasını yenerse falan bi anlamı olur.
Deneme yanılmanın yanında Soumada yetenek de var. Bunun kaynağı da çalışması değil babası diye bakılacak artık. Hele ki o denemeler falan da ondan çıktı. Babası öyle yapıyormuş öyle yetişmişe geldi iş. Hep genetik bunlar. :(

Son düzenleme:
Kim şaşıracak artık Soumanın yaptığı herhangi bi şeye? Çıtayı o kadar yukarı koydu ki Souma anca milleti eze eze geçer babasını yenerse falan bi anlamı olur.
Deneme yanılmanın yanında Souma da yetenek de var. Bunun kaynağı da çalışması değil babası diye bakılacak artık. Hele ki o denemeler falan da ondan çıktı. Babası öyle yapıyormuş öyle yetişmişe geldi iş. Hep genetik bunlar. :(
La onun genetikliğimi var. Babasının yöntemi her zaman yeniyi denemek olabilir. Ama bu herkesin yapabileceği bir şey. Bunda istekli olman lazım. Bilimin yöntemide bir. Hevesli olan üstüne düşer öğrenmeye hevesli olur. Adamın burnu binbir türlü baharatı ayırt ediyor onunla bu bir mi? Ayrıca adamlar hayal güçlerini de konuşturuyor. O da genetik değil ya. Benim okuduğumdan beri Souma çoğu zaferinde öncesinde anlatılıyor. Bütün hafta boyunca biri sürü kombinasyonlar deneyip en iyisini arıyor diye. Bu sayede adam yanlışlarından bile başka sonuçları öğreniyor.

Bir 10 bölüm civarı animesini izlemiştim. Sanırım mangası ćevriliyor mu bunun, yoksa herkes animeden mi takip ediyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık