Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Büyük ihtimal klişe yapacaklar herhalde ... Ama ben diğer türlü olmasını isterdim. En çok Rindou nin shogekisi ni merak ediyorum. Iyi bir rakiple yapar umarım. Ama bir de Megumi ye sizin gibi normal öğrencilere başka planımız var dedi. O zaman geriye Ryo,Hisako,Aldini,Alice kalıyor. Yari finale kadar çıktılar ama Megumi de çıktı neye göre dedi bilemiyorum artık.
Çünkü o Rindou.:D Şaka bir yana elit 10'un da bir adı var. Megumi ne kadar yarı final de olsa bir Aldini falan değil, bir bakışta anlamışlardır. O kadar ulaşılmaz imajları vardı, şimdi herkesle vs atsalar o imaj yerle bir olur.

@Alpamis

Nakiri'ye ayarı Rindou veriyor. Benim hileye ihtiyacım yok diye. İstersen hakem ol diye eziyor. O da zaten hemen ayakçısı Hisoko'nun derdine düşüyor.

Yok bu sefer kaybedecek de Hayama bence plan yaptı. Yoksa o saf hocasını bırakmazdı. Korumak için rol yapıyor büyük ihtimal. Rindou o kadar yemeye iyi kilo almıyor ha, paso yiyor. Acaba dedim kendi mi yaptı falan ama yapmamış. Bence anası falan yemek yapmaya yetişemedi bıktı ve bunu aşçılık okuluna yolladı.:D
Bence Nakiri istese öyle bir ayar verir ki Rindou'ya. Kız aşçı olmaktan vazgeçer.:D Nakiri bugün belki de bütün elitleri yenebilecek yetenekte. Kızın ilgisini çekmiyor.:D

Bence Nakiri istese öyle bir ayar verir ki Rindou'ya. Kız aşçı olmaktan vazgeçer.:D Nakiri bugün belki de bütün elitleri yenebilecek yetenekte. Kızın ilgisini çekmiyor.:D
Bence o çok abartılıyor, tanrının dili ne la? Hem o özellik aynı zamanda onun zayıf yönü. Kuralların dışına çıkamıyor. Wb'nin, Teach'e dediği gibi.:D

Yok bence abartıldığından değil. Görmüyon mu kız ders veriyor bunlara.:S Rindou felan hikaye.
Ders verse kaç yazar. Erina gibi kendini herkesten üstün gören biri asla sırasını önemsememezlik yapmaz. Daha Rindou'nun yeteneklerini bile görmedik. Tamamen kapalı kutu. Hem kızıl kızdan korkacaksın. Misal Erza.:D

Ders verse kaç yazar. Erina gibi kendini herkesten üstün gören biri asla sırasını önemsememezlik yapmaz. Daha Rindou'nun yeteneklerini bile görmedik. Tamamen kapalı kutu. Hem kızıl kızdan korkacaksın. Misal Erza.:D
Kendini herkesten üstün görmüyor. Kendini bilmeyenden üstün tutuyor.:D Rindou felan hikaye. İleride sıradan bir karakter olacak. Nakiri ise her zaman tepede olan biri.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık