Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Ben yanlış mı hatırlıyorum o zaman? Sanki Jun'un baharat klübü de kapanabilir gibi bir şeyler okudum diye biliyorum :(
Yeniden mi baksam acaba bölümlere?
Shiomi'nin baharat klübünü kapatmışlar sanırım. Hayama, Yönetici Azami Merkez dışında herhangi bir bağımsız organizasyona ihtiyaç olmadığına inanıyor, diyor. Hayama, Shiomi'ye bu şekilde davranacak he? Var bunda bir şey. Soma ve Hayama kapışacak gibi.

Shiomi'nin baharat klübünü kapatmışlar sanırım. Hayama, Yönetici Azami Merkez dışında herhangi bir bağımsız organizasyona ihtiyaç olmadığına inanıyor, diyor. Hayama, Shiomi'ye bu şekilde davranacak he? Var bunda bir şey. Soma ve Hayama kapışacak gibi.
Çünkü bütün klüplerin peşindeydiler. Öyle hiçbir şey olmadan bırakacağını sanmıyordum ben de.

Çok garip konuştu bu bölüm Hayama efendi. Shiomi hay hay çekmediyse seminerin kapanmasına Yukihara iyi bir ders verir tekrardan. Ama öyle kolay kolay kazanamayacaktır.

Hayama yarışmayı kazanırken bile öncesinde Jun'u hatırlıyo. İllaki işin içinde bir şey çıkacak ama ben sadece güç peşinde olduğu için yapmasını dilerdim. Yüzyıllık klişeyi tekrarlama aşamasına girdiği için mangaka'ya tebrikler.
Hala eskisi gibi zevk alamıyorum bölümlerden. Bir Azami geldi, etti serinin içine. Seri bir süre daha dandirikleşmeye devam edecek gibi görünüyor. Elit 10 kapışmaları bari toparlasa biraz ama hiç sanmıyorum :S

http://www.manga-tr.com/id-39298-read-shokugeki-no-soma-chapter-179.html

Bölüm düşmüş hiç haberimiz yok.:S

Rindou çok iyi ya, rahat tavırlar falan beni benden alıyor. @Wataame Daisuki
Nakiri'ye ayarı verdi.:D @Alpamis

Ve beklenen oldu. Hayama 9. koltuk çıktı.

€dit: Ben çarşamba yolda olduğum için görmemişim. Meğer siz zaten okumuşsunuz.
Hayama olmadığı biri gibi olmuş. Bu çocuğun kanına girmişler böyle laflar edecek birisi değildi. Nakiri'ye nerde ayarı verdi görmedim?

Bu arada bizim çocuk bakışı attı. Kayış kopar bundan sonra.

http://www.manga-tr.com/id-39298-read-shokugeki-no-soma-chapter-179.html

Bölüm düşmüş hiç haberimiz yok.:S

Rindou çok iyi ya, rahat tavırlar falan beni benden alıyor. @Wataame Daisuki
Nakiri'ye ayarı verdi.:D @Alpamis

Ve beklenen oldu. Hayama 9. koltuk çıktı.

€dit: Ben çarşamba yolda olduğum için görmemişim. Meğer siz zaten okumuşsunuz.
Rindou çok tatlı ya avatarlarım giderek artıyor. Ayrıca Hayama sen kim köpek :D Harrt Potter da ki Malfoyun babasına benzemiş. Finalde Somayı yendi şimdi de Hayama yenilecek hem elit 10 dan olacak hem de klübünden olmuş olacak. Soma yı bu sefer de yenik duruma sokmaz umarım mangaka ben baharatlarla ilgili bir olay bekliyorum. Hadi bakalım :)

@Alpamis

Nakiri'ye ayarı Rindou veriyor. Benim hileye ihtiyacım yok diye. İstersen hakem ol diye eziyor. O da zaten hemen ayakçısı Hisoko'nun derdine düşüyor.

Rindou çok tatlı ya avatarlarım giderek artıyor. Ayrıca Hayama sen kim köpek :D Harrt Potter da ki Malfoyun babasına benzemiş. Finalde Somayı yendi şimdi de Hayama yenilecek hem elit 10 dan olacak hem de klübünden olmuş olacak. Soma yı bu sefer de yenik duruma sokmaz umarım mangaka ben baharatlarla ilgili bir olay bekliyorum. Hadi bakalım :)
Yok bu sefer kaybedecek de Hayama bence plan yaptı. Yoksa o saf hocasını bırakmazdı. Korumak için rol yapıyor büyük ihtimal. Rindou o kadar yemeye iyi kilo almıyor ha, paso yiyor. Acaba dedim kendi mi yaptı falan ama yapmamış. Bence anası falan yemek yapmaya yetişemedi bıktı ve bunu aşçılık okuluna yolladı.:D

@Alpamis

Nakiri'ye ayarı Rindou veriyor. Benim hileye ihtiyacım yok diye. İstersen hakem ol diye eziyor. O da zaten hemen ayakçısı Hisoko'nun derdine düşüyor.

Yok bu sefer kaybedecek de Hayama bence plan yaptı. Yoksa o saf hocasını bırakmazdı. Korumak için rol yapıyor büyük ihtimal. Rindou o kadar yemeye iyi kilo almıyor ha, paso yiyor. Acaba dedim kendi mi yaptı falan ama yapmamış. Bence anası falan yemek yapmaya yetişemedi bıktı ve bunu aşçılık okuluna yolladı.:D
Büyük ihtimal klişe yapacaklar herhalde ... Ama ben diğer türlü olmasını isterdim. En çok Rindou nin shogekisi ni merak ediyorum. Iyi bir rakiple yapar umarım. Ama bir de Megumi ye sizin gibi normal öğrencilere başka planımız var dedi. O zaman geriye Ryo,Hisako,Aldini,Alice kalıyor. Yari finale kadar çıktılar ama Megumi de çıktı neye göre dedi bilemiyorum artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık