Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Çizer hadi neyse öyle kabul ettikte bu ne biçim senarist hiç mi? Kimse oğlum sen ne kullanıyorsun bu ne biçim gidişat dememiş. :(
Yorumları okumadan anime için konuşuyorum.Sondan bir önceki sezonu izledim en son.

Kızın babası Aizen çıktı birde onun sesini de vermişler iyice yarıldım orada bittim ben. :hhh:

Sen çok büyük fanıymışsın diyorlar ne diyorsun ? O 2 numarayı da sonunda gördüm beğendiğin kadar varmış.

Yorumları okumadan anime için konuşuyorum.Sondan bir önceki sezonu izledim en son.

Kızın babası Aizen çıktı birde onun sesini de vermişler iyice yarıldım orada bittim ben. :hhh:

Sen çok büyük fanıymışsın o 2 numarayı da sonunda gördüm beğendiğin kadar varmış.
Rindou demi ? Şimdi eğri oturup doğru konuşalım Erina mı? Rindou mu ? Yemek konusunda da Rindou herkesi ezip geçti ama bu çizer gerizekalı olduğu için.. O arcda batırdı her şeyi. :(

Rindou demi ? Şimdi eğri oturup doğru konuşalım Erina mı? Rindou mu ? Yemek konusunda da Rindou herkesi ezip geçti ama bu çizer gerizekalı olduğu için.. O arcda batırdı her şeyi. :(
Alice dersen düşünürüm ama Erina çok boş karakter bin tane var aynısından.Birde ana karaktere sulanınca hiç olmuyor çok klişe onun sahneleri.

Spoiler yedim ama olsun.Ne olacak bizim bu kaderimiz Jiso be bütün fanı olduklarımız harcanıyor gibi görünüyor lobi olarak.:agla:
Yav yesen ne olacak seri bir şey vaademiyor ki xd valla bilmiyorum ya da bizde sorun var. Sevdiğimiz karakterler üstün olduğu için mangakalar kendi yarattıklarını çekemiyorlar. :(
Dede mede ama maşallahı var. Ben oradan kız götürmediğine şaşırdım valla. :fool:
Hehehe yuh

Yav yesen ne olacak seri bir şey vaademiyor ki xd valla bilmiyorum ya da bizde sorun var. Sevdiğimiz karakterler üstün olduğu için mangakalar kendi yarattıklarını çekemiyorlar. :(

Hehehe yuh
Doğru haklısın hep demişimdir zaten Doffy > One piece diye :ehe: Soma serisine gelecek olursak başlarda baya popüler ve takip ediliyordu sanırım öyle hatırlıyorum.Şimdi herkes kaçtı sanırım dünyada tablo böyle mi ? Ben animeyi izliyorum gerçi sarma bakımından iyi gidiyor ecchiye aldırış etmezsen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık