Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Bacısını karısı yapmak isteyen ensest apaçinin hikayesini okumak çok ilgi çekiciydi. Bir nebze de olsa seriye adam akıllı bir son verebilmek için eline geçen 3 şanstan 2.sini ne kadar da güzel değerlendirmiş mangaka öyle.

Eiichiro Oda, Kohei Horikoshi, Yuuki Tabata ve Miura Tadahiro'dan Shokugeki no Soma'nın finali için tebrik mesajları. Mesajlar Shokugeki no Soma'nın son cildi olan 36. ciltte yer alıyor.

Hazır bitmişken tekrar söylemek lazım, tam bir çöp. İzlediğim onca sezon, okuduğum onca bölüme üzülüyorum.

Bir manga anca bu kadar batırılabilir. Animesinin ilk sezonu çıkmadan önce büyük bir heyecanla başlamıştım. Harika karakter tasarımları, çizimler fena olmayan karakter etkileşimleri filan derken en sevdiğim serilerden bir tanesi olmuştu. Azami'nin arcında isyancılar ve elite 10 dövüşleri başladı ve her şey boka sarmaya başladı. Ana karakter focus Yukihira'nın artık cornyleşen galibiyetleri dayanamadım bıraktım. Daha sonralarında kayıp kardeş filan çıkmış iyiki de bırakmışım. Tek üzüldüğüm tarafı bu güzelim çizimlere ve karakterlere yazık oldu. Shun Saeki umarım daha iyi bir yazarla güzel bir seriye başlar.

Animeyi ikinci sezonun sonunda, mangayı da elit onlu ile asilerin savaşının başladığı dönemde bırakmıştım.

2 hafta önce animesine sıfırdan başlayıp 4 sezonu da izleyip bitirdim. Şu mangası ile ilgili çok fazla spoiler içermeyen yorum okudum ve açıkçası ne 5. sezonu izleme ne de mangasını okuma isteği kalmadı.

Bilenlere bir sorum olacak sadece. 5. sezon son sezon mu olacak, olacaksa tahmini kaç bölüm olur?

Animeyi ikinci sezonun sonunda, mangayı da elit onlu ile asilerin savaşının başladığı dönemde bırakmıştım.

2 hafta önce animesine sıfırdan başlayıp 4 sezonu da izleyip bitirdim. Şu mangası ile ilgili çok fazla spoiler içermeyen yorum okudum ve açıkçası ne 5. sezonu izleme ne de mangasını okuma isteği kalmadı.

Bilenlere bir sorum olacak sadece. 5. sezon son sezon mu olacak, olacaksa tahmini kaç bölüm olur?
Son sezon olacak da kaç bölüm olur hiçbir fikrim yok, Allah belasını versin yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık