Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Ahaha tam öyle olmamış gerçi, neyse olsun.

Bu arada katılmıyorum, Momo senpai iyi bir tatlıcı ama kendi kalıplarını oluşturduğu için farklı kollardan yeniliğe kapalı kalmış. Erinacchi de bizimkilerin dünyasından etkilenince bu tatlıyı ortaya çıkarabildi zaten. Hatta ileride Souma gibi ucuz bim ürünlerinden bişeyler yapabilir :D

İsshiki'nin de Kuga gibi bu Tsukasa ile bi geçmişi var mı acaba :/ İsshiki çok tehlikeli biri ama kendini tutuyormuş gibi geliyor bana niyeyse. Belki de Souma'nın babası gibi bu yolda ilerlerken yara bere içinde kalmak istemiyordur :T
kendi kalıplarını da her haltı deneyerek oluşturmuş. Sen gel tatlıyla hayatını geçirmiş kıza bir tatlıyla şok yaşat o hallere düşür. Gelişimden, yenilikten bahsetmiyorum. Tatlıyla neredeyse yek vücut olmuş birinin bir tatlı karşısında bu hale düşmesinden bahsediyorum.

Isshiki'de öyle bir uysal at tekinsizliği var evet. Souma'nın babasını bildiğinden veya zorlarsa öyle bir sonuç vereceğini düşündüğünden değil de tıyneti rahat biri gibi daha çok.
Adamdır. :D

Savunmayin lan şu Erina eziğini mangayı okuyan herkes böyle olacağını biliyordu ben bile yazdım bunu daha ne Erina da Erina diye Erina ne yaptı??? Ondan bundan stil çalarak Momoyu yendi. Ee Erina süper aşçı mı oldu. Kızın kendine has bir şeyi bile yok. Araklama da bir numara hiç değilse karşısı dakinin bir stili bir alanı vardı. Erina arakçı.

EDIT: Şimdi çıksın Rindou ile vs attın alır beklesin. Hatta kendisi var gücüyle çıksın. Onu bile alamaz. Işin garibi zorlayamaz bile ya da ondan bundan çalar işte...
Ya torpilli işte, yoruma bile gerek yok. :artiz:

kendi kalıplarını da her haltı deneyerek oluşturmuş. Sen gel tatlıyla hayatını geçirmiş kıza bir tatlıyla şok yaşat o hallere düşür. Gelişimden, yenilikten bahsetmiyorum. Tatlıyla neredeyse yek vücut olmuş birinin bir tatlı karşısında bu hale düşmesinden bahsediyorum.

Isshiki'de öyle bir uysal at tekinsizliği var evet. Souma'nın babasını bildiğinden veya zorlarsa öyle bir sonuç vereceğini düşündüğünden değil de tıyneti rahat biri gibi daha çok.
Adamdır. :D

Ya torpilli işte, yoruma bile gerek yok. :artiz:
Kız kendine tatlı görünen ve toplum tarafından popi edilecek şeyleri seçiyor, bakınız tootsuki akademi öncesi işi. Tatlı işine girince de deneme yanılma değil de direk şu daha tatlı bunu boşver diye girişmiştir, karakteri bu çünkü. Deneme yanılma değil, seçme. Kendi kalıplarını deneyerek değil direk seçerek oluşturmuş demektir. Neyse :/

Rindo yenilmez, o değilde İshiki ve Tsubasa maçı mı var? Buradan da yorgun çıkanı Souma alır, Erina'nın yanında bozuldu bu çocuk.
Souma daha yeni iki tane vs attı. Ve ikisinde de çok güçlü kişileri yendi. Ayrıca yoruldum diye mızmızlanan bir tip de değil. Çünkü öyle şeyleri aşmış. Adam Ocakbaşı gibi bir yerde yapmış lisansını. Saniyede 10 masaya bakan tiplerden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık