Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Fiziksel olarak güçsüzleşmedi sadece meyvesi yüzünden daha çok acı çekiyor. Ace bence de yc2-yc3 eder ama yc2 olan bir karakter Ace'i bu kadar rahat paketleyemez. Meyvesi yüzünden çoğu yc2'yi alma potansiyeli de var.
Teach konusunda yanılıyorsun. Bana göre BB ve Shiryu sağlam dönüş yapacak. En güçsüz yonkou olma ihtimali yok. İlerde tekrar konuşuruz bakalım ne kadar güçlüymüş.
Tamam da işte bu fiziksel olarak etkiliyor daha fazla hasar yiyor çünkü. Otomatik olarak eskisi kadar dayanıklı değil yani öyle oluyor.
Teach'in meyve Avantajı da vardı o vs de. Hancock filan olsa mesela benim zirve yc2 gördüğüm karakter Bb'yi çok rahat harcardı bence. Meyve avantajı sayesinde bu kadar rahat paketledi. Queen'i de alır o haliyle. Jozu ve Roo'yu alamaz.
Teach zaten çok sağlam gelicek ama power up'lı gelicek. 2 meyveli haliyle sadece zirveye oynayamaz bir şeyler daha çıkar geldiğinde. Shiryu'da aynı şekilde. Yc1 gördüğüm karakterdi ts öncesi baya güçlü gelir.

Burda şahsına lan demediğimi anlamadın mı ? Böyle basit anlamlı şeylerle uğraşıp açıklama mı yapalım ? :/

Ben Bb'ye Yk2 demedim ama bu seviyelerden çok çok güçlü olmadığı da ortada. Magellan'ın Bb tayfasına ne yaptığı da ortada. Bu adama denk ve ondan daha tehlikeli adamı Magellan Bb tayfasının üzerine salıyor. Magellan kendine denk denilen adamın gücünü bilmese Bb üstüne salmaz. Ki Magellan'ın görevine ne kadar bağlı biri olduğunu düşünürsen Bb tayfası gibi ID'yi dağıtacak ya da Magellan'ın adını kötüye çıkaracak bir ekibin başına onlara baş gelemeyecek birini de yollamayacağı ortada. İd'nin başındaki adam da Yk2 değildi ona denk olan adam da..

Son olarak.. Mangaka Bb ve tayfasına yeteri kadar yatırım yaptığı için benim geleceğe yatırım yapmama gerek yok sanıyorum.
Bb dikkatsizliği yüzünden yalan oldu. Bu bariz bir olay. Devamında Magellan'ı bir güzel dövdüklerini biliyoruz. Kim dövecek bu Magellan'ı? Tabii ki BB. Shiryu'ya saymazsan diğer elemanlar o seviyeye yakın bile değil. Dediğim gibi en kötü ihtimalle o zamanlar yc1 ayarı ve üstüydü. Ace'e karşı üstünlüğü, Magellan'ı paketlemeleri ve Shiryu'yu tayfasına alabilecek güçte olması bunun kanıtıdır. Yami yami tek başına büyük bir güç zaten. Devamında 2. meyveyi yiyerek yonkou oluyor ve 2 senede muhtemelen meyveleri çok daha iyi kontrol etmeyi öğrendi. Şu anda büyük sıkıntıdır.

Tamam da işte bu fiziksel olarak etkiliyor daha fazla hasar yiyor çünkü. Otomatik olarak eskisi kadar dayanıklı değil yani öyle oluyor.
Teach'in meyve Avantajı da vardı o vs de. Hancock filan olsa mesela benim zirve yc2 gördüğüm karakter Bb'yi çok rahat harcardı bence. Meyve avantajı sayesinde bu kadar rahat paketledi. Queen'i de alır o haliyle. Jozu ve Roo'yu alamaz.
Teach zaten çok sağlam gelicek ama power up'lı gelicek. 2 meyveli haliyle sadece zirveye oynayamaz bir şeyler daha çıkar geldiğinde. Shiryu'da aynı şekilde. Yc1 gördüğüm karakterdi ts öncesi baya güçlü gelir.
Neyse orta yolu bulamayacağız gibi. BB yakın zamanda hamle yapacağını söylemişti. Ne kadar güçlü olduğunu gösterecektir. 2 yıl aradan sonra haki kullanıyor olma ihtimali zaten çok yüksek. Bunun üzerine meyve kontrolü de artmıştır.

Bb dikkatsizliği yüzünden yalan oldu. Bu bariz bir olay. Devamında Magellan'ı bir güzel dövdüklerini biliyoruz. Kim dövecek bu Magellan'ı? Tabii ki BB. Shiryu'ya saymazsan diğer elemanlar o seviyeye yakın bile değil. Dediğim gibi en kötü ihtimalle o zamanlar yc1 ayarı ve üstüydü. Ace'e karşı üstünlüğü, Magellan'ı paketlemeleri ve Shiryu'yu tayfasına alabilecek güçte olması bunun kanıtıdır. Yami yami tek başına büyük bir güç zaten. Devamında 2. meyveyi yiyerek yonkou oluyor ve 2 senede muhtemelen meyveleri çok daha iyi kontrol etmeyi öğrendi. Şu anda büyük sıkıntıdır.
Şu an herhangi bir sağ kola gura gurayı yedir.. Akainu'dan "daha hazır değilim" deyip kaçar mı ? Çoğu şu anki haliyle Akainu'yla karşı dövüşür zaten.

Adam magellanın dengiymiş. Mangellanın gücüne bakıp nasıl bir kılıç ustalığı olduğunu anlamak lazım. Demek ki shiryu temassız haki kullanabiliyor.

Adam magellanın dengiymiş. Mangellanın gücüne bakıp nasıl bir kılıç ustalığı olduğunu anlamak lazım. Demek ki shiryu temassız haki kullanabiliyor.
Sanmıyorum. Kullanabilse bence fazla zorlanmadan orta seviyeyle alırdı. Öldürürdü de acımazdı hapse girmezdi hiç. Denk olmalarının sebebi bence ikisi dövüşse ikisi de ölür. Biri yaralardan biri zehirden. Şu an olabilir ama o tür haki kullanımı.

Şu an herhangi bir sağ kola gura gurayı yedir.. Akainu'dan "daha hazır değilim" deyip kaçar mı ? Çoğu şu anki haliyle Akainu'yla karşı dövüşür zaten.
Söylediğim şeylerden bağımsız kaçamak bir cevap olmuş. Bu iş biraz da karaktere bağlı. Ace gibiysen gurur yapar ölürsün. Teach gibiysen 2 sene bekler meyve kontrolünde uzmanlaşırsın sonra istediğine yürürsün. Bu aynı zamanda Akainu'nun gücünü de gösteriyor tabi. Akainu bütün sağ kolları harcar.

Akainu'ya karşı dövüşebilecek bir imparator sağ kolu falan yok.Shiryu tek istisna olur muhtemelen.
He he...
Söylediğim şeylerden bağımsız kaçamak bir cevap olmuş. Bu iş biraz da karaktere bağlı. Ace gibiysen gurur yapar ölürsün. Teach gibiysen 2 sene bekler meyve kontrolünde uzmanlaşırsın sonra istediğine yürürsün. Bu aynı zamanda Akainu'nun gücünü de gösteriyor tabi. Akainu bütün sağ kolları harcar.
Bütün sağ kolları harcayamaz demedim yalnız. Halı hazırdaki tüm sağ kollar Akainu'yla dövüşür dedim. Bunu da şunu ifade etmek için yazdım. Eğer şu halleriyle dövüşebiliyorlarsa gura gura'lı halleriyle kaçmazlar. Kaçmayı bırak yıkar geçer çoğu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık