Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
İyi güzel tartışıyoruz da bu Ryuma'nın Kral lakabı nerden geliyor arkadaş?

Lannister Dede'nin şöyle bir lafı vardı. Kim kendine kral diyorsa gerçek kral o değildir gibi bir sözdü. Garp'a Kahraman sıfatını milli irade vermiş. Ryuma'ya kim vermiş arkadaş?!?!!?!?
Konu o kadar trolle döndü ki birkaç katman ironi olabilir yazdığında diye cevap bile verilmiyor :d

İyi güzel tartışıyoruz da bu Ryuma'nın Kral lakabı nerden geliyor arkadaş?

Lannister Dede'nin şöyle bir lafı vardı. Kim kendine kral diyorsa gerçek kral o değildir gibi bir sözdü. Garp'a Kahraman sıfatını milli irade vermiş. Ryuma'ya kim vermiş arkadaş?!?!!?!?
Cefakar Wano halkı? Adam o kadar alçakgönüllü ki kendi gücünün bile farkinda değildi. Dünyanın yada wano'nun en güçlü 2.adami dedigi, hayranlik besledigi kisiyi çöp keser gibi tek atıp kesmisti diye hatirliyorum

@Master of Puppets ben veririm, trolluge saygim var

Ryuma > Oden. Bunu görürseniz Garp’ın kolay kazanamayacağını anlarsınız.Birde iddaa edildiği gibi Roger eşiti değilse o zaman Ryuma daha ağır basar.Konu esasında Garp’ın imparator mu Roger eşiti mi ne olarak görüldüğüne bağlı.Daha doğrusu gerçeğin ne olduğuna bağlı.

Üye silindi 1004

Ryuma > Oden. Bunu görürseniz Garp’ın kolay kazanamayacağını anlarsınız.Birde iddaa edildiği gibi Roger eşiti değilse o zaman Ryuma daha ağır basar.Konu esasında Garp’ın imparator mu Roger eşiti mi ne olarak görüldüğüne bağlı.Daha doğrusu gerçeğin ne olduğuna bağlı.
Roger'a eş değilse nasıl sürekli Roger'la dövüşüyordu? Kuzan bizi mi yiyor :D

Sürekli kovalıyordu Roger da bir korsan olarak kaçıyordu sanırım denizcilerden.Bu denizciler korsan yenmeye benzemez çünkü.Birini yenersin arkasına sürekli takviye gelir filolar falan uğraş dur ondan sonra.Anca imparatorlar gibi bölge tutacaksın da uğraşacaksın.Yani coğrafya avantajın olacak.Garp peşinden gidiyor ama arkasından da gülüyorlar Roger’dan bahsediyoruz onu Garp bile yakalayamaz gibisinden.Eşitlik sadece bir dönem için de olabilir.Sonuçta bir dönem smoker Luffy’den güçlüydü.Ama Buggy konuşurken kaptanıyla denk dövüşen adamlar arasına almıyor Garp’ı.Beyazsakalı alıyor.Bence Garp sürekli kovalamış durmuş onlar arasında şöyle sakince ölümüne bir dövüş olduğunu sanmıyorum örneğin Luffy vs Lucci gibi.Bu olmuş olsaydı ya Roger yakalanırdı yada Chinjao gibi iradesini kaybederdi.Kaybettiğini düşünelim Garp artık kovalamazdı.Lucci tekrar peşine düşmedi sonuçta.Smoker hala kovalıyor çünkü asla Luffy’den öyle kimin patron olduğunu gösterecek bir yenilgi almadı.

Wano halkı değil de, tüm dünya halkları diyelim.
Diyelim de bunlar yok wano kapali ülke, o donemde teknoloji gelişmedi diger ulkeler nerden öğrenecek falan derler diye oyle yazmistim.

Dövüşmek için illa tam olarak eşit gucte olmasina gerek yok ki. Yakin gucte de olsa yine de dovusebilirler. Bu seviyelerde olan kisiler kendinden az biraz daha güçlü olan kişilerle bir süre dovusebilirler. Ben hic garp ve rogerin 10 gün boyunca dövüşüp berabere kalip ayrildiklarini sanmam. Anlik dövüşler olmustur. Ayrica Ace Buggy'nin gemisine bindiginde Buggy Wb için 'Rogerla esit olarak dovusebilen tek kişi' demisti. Ama garp icin direkt olarak böyle bir sey denmedi. Dedigim gibi yakin guctedir ama direkt beyazsakala denildigi gibi esit, ayni gucteler dendigini hatirlamiyorum

Smoker ve Luffy'de çok dövüştü. Gerçi Smoker, Luffy'den güçsüz birisi için dağ yok ederek antrenman yapmadı. :D

Sengoku ve Garp, Roger'a anca yeterli gelir gibi konuşmuşlar. xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık