Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
bi kaç bölüm önce drake ile coby görüşmedi mi? coby denizci değil mi?
İşte Coby sızdırdıysa bu bilgiyi Cp’den öğrenmiyorlar Sword örgütünden öğreniyorlar Cp0 bunlara yardımcı olmuyor istihbarat konusunda.Yardımcı olsa ne olduğunu bilmiyoruz orada diye endişelenmezlerdi.Coby sword örgütünden zaten.Bu örgüt ise işine gelen bilgileri denizcilere sızdırıyor ama öğrendiklerini gidip üstlerine çat diye anlatmıyor olayları kendi istedikleri gibi çözmeye çalışıyorlar.Dolaylı yoldan bu bilgiyi sızdırmışlardır.Coby gidip direk anlatsa nereden öğrendin denecek Drake de ifşa olur yasak biçimde kurum içinde kurdukları gizli oluşum da.Cp0’ın Orochi’ye Drake hain dediğini düşün mesela. :)

Savaş gücünden bahsediyor orada. Bilmiyoruz gizli kapalı yer diyor. En son Oden gibi adam çıkmış oradan diyor. Sorumlu Komutan olarak tek başına bir Amiral'i oraya göndermemesi normal değil mi?
Kizaru - Saka konuşmasıyla Sengoku - Saka konuşmasını karşılaştır.O zaman filo amiralinin Kizaru’yu göndermeme sebebinin Oden ile alakalı olmadığını anlarsın.Kapalı bilmiyoruz falan diyor ama Samuray diyerek Oden’i kastetmiyor.Sengoku aha bak şu adam da orada olabilir diye Oden’i işaret ediyor sonradan Saka’ya.

Kılıç tayfa çok acımasız la menfaat için WB'i bile yiyecekler ayak üstü onu savunmak bile bize düştü @Alpamis

Babalığı herkes unutsa balık adam adası unutmaz, koruması altına aldığı adalar unutmaz bu adam bir Wano'yu değil onca adayı korumuş. Geçiniz.

Red: zoro soylu çıksın istemem.
(Zoro soylu çıkar)
Aynı Red: Ağlayın lütfüçüler:fool:
Çarpıtma yapma, çıksın istemem dedim çıkmayacak demedim, adamın silüeti görünce zaten olay bitmişti. Artı önce eleştirimizi yaptık sonra ağlayın dedik xD

Yav adam kutsal ejderlerle çarpışmış, gidip "laf çarpıtıyorsunuz" diyorlar. Kutsal Ejderlerle aralıksız savaşan adam kimle savşaıyor oluyor? Şaka mıdır nedir ya :D
Bizim köyün soyluları onlar, kutsal ejderler değiller yada retcon yemiş :artiz:

Çarpıtma yapma, çıksın istemem dedim çıkmayacak demedim, adamın silüeti görünce zaten olay bitmişti. Artı önce eleştirimizi yaptık sonra ağlayın dedik xD

Bizim köyün soyluları onlar, kutsal ejderler değiller yada retcon yemiş :artiz:
Adam sanıyor ki Sabo'ya World Noble deniyor. World Noble Kutsal Ejder'in eş anlamlısı. Çarpıtan, kötü niyetli olan kim acaba?

Adam sanıyor ki Sabo'ya World Noble deniyor. World Noble Kutsal Ejder'in eş anlamlısı. Çarpıtan, kötü niyetli olan kim acaba?
Bugün dost ateşini açmışsın önünden çekileyim :utaniyorum:

Valla sizden korkulur abi sizle anca @Alpamis reis baş eder. Spor sohbette de Wuma verir hakkını.:oleyo:
Adamın hakkını ver hakkını, bildiğin tüm Dünyanın içinden geçmiş yazıyor orada siz diyorsunuz 3 tane denizci eri ile batak oynadı :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık